Заміна гальмівних колодок в Києві

заміна гальмівних колодок

Правильне обслуговування гальмівної системи транспортного засобу полягає, в першу чергу, в періодичності огляду і своєчасній заміні, і ремонту гальмівних колодок при необхідності. Всі ці маніпуляції в ідеалі варто довірити фахівцям автосервісу, які точно виконають все так, як потрібно, і не погіршать проблеми.

Причини для заміни гальмівних колодок

З точки зору безпеки гальмівна система транспортного засобу є одним з найбільш відповідальних вузлів. Стан колодок необхідно контролювати кожні 10000 км. Аналогічне рішення приймається, якщо є підозра на наявність механічних пошкоджень, тріщин або відколів. Звернути увагу слід також на:

  • збільшення гальмівного шляху;
  • різкий нетиповий шум при гальмуванні;
  • неадекватну реакцію авто поштовхами або різкими ударами.

Вартість заміни гальмівних колодок

ПослугаЦіна
Заміна передніх гальмівних колодоквід 600 грн.
Заміна задніх гальмівних колодоквід 800 грн.

Ремонтувати колодки чи краще замінити

заміна задніх гальмівних колодок

Заміна гальмівних колодок в Києві виконується в залежності від встановленого діагнозу, однак несправності своїми руками усунути точно не вийде. Для ремонту гальмівних колодок слід використовувати спеціальний ремкомплект з дрібними деталями. Гальмівні колодки доводиться зазвичай міняти в комплексі з обслуговуванням всього гальмівного механізму. До реставрації сьогодні вдаються все рідше, віддаючи перевагу заміні.

У процесі проведення діагностики гальмівних колодок природним чином можна візуально звернути увагу на рівномірність зношеності. Цілком можливо, що додатково доведеться проводити діагностику і гальмівного диска. Слід також звернути увагу на необхідність реабілітації робочих елементів гальмівної системи. Для того щоб не доводилося щомісяця виконувати заміну гальмівних колодок за ціною невисокою, але регулярно оплачуваної, через постійне нерівномірне зношення, потрібно перевірити, наскільки справні всі вузли і механізми, і обслуговувати їх своєчасно. Для цієї мети використовуються спеціальні матеріали, особливо актуальні з урахуванням того, що в більшості своїй автомобілі сьогодні оснащуються дисковими гальмами.

Етапи заміни гальмівних колодок (передніх і задніх)

заміна передніх колодок

Заміна передніх колодок виконується за алгоритмом. Попередньо колесо знімається і відставляється в сторону, після чого видаляється супорт. Далі витягуються гальмівні колодки і оглядаються гальмівні диски, якщо потрібно, то їх теж замінюють. Після цього колодки ставляться на штатне місце, перевіряється рівень гальмівної рідини.

За установкою гальмівного супорта слідує черговий етап – прикручуються колеса, які додатково фіксуються динамометричним ключем. Якщо мова йде про необхідність виконати заміну задніх гальмівних колодок, то для дискових гальм повторюється той же процес, що і для передніх. Якщо мова йде про барабанні гальма, то майстер знімає колесо і кришку барабана, після чого змащує колодку. Спеціальним знімачем ліквідує поворотну пружину і шпильку фіксатора. Після цього знімаються колодки, а на їх місце ставляться нові, і раніше проведені дії виконують в зворотному порядку. Практично також здійснюється заміна задніх колодок з електричним ручником.

Чому краще звернутися на СТО

Перераховані раніше маніпуляції, природно, можна виконати своїми силами, але тільки за умови наявності певного досвіду і вільного часу. Набагато простіше і швидше звернутися до професіоналів, які займаються цим на постійній основі, а тому всі дії вже довели до автоматизму. Вартість заміни гальмівних колодок в Києві не вдарить по кишені автовласника, в той же час за допомогою фахівців можна заощадити чимало часу і коштів, забезпечивши собі і пасажирам повну безпеку на дорозі.

5/5 - (37 отзывов)