Автосервіс (СТО) в Києві - професійний ремонт автомобілів

Ви власник авто і не знаєте де ремонтувати і обслуговувати свій транспортний засіб в Києві? Вас хвилює питання якісної комп'ютерної діагностики автомобіля в повному обсязі? А може Ви в пошуках висококваліфікованого фахівця в сфері автоіндустрії для встановлення додаткового обладнання та устаткування?

Тоді ви прийшли за адресою! Наша СТО в місті Київ до ваших послуг!

7
Років на ринку Києва
27
Професійних автомеханіків
24758
Відремонтованих автомобілів
99 %
Задоволених автовласників

Послуги автосервісу (СТО)

Наш автосервіс готовий виконати якісний ремонт Вашого автомобіля в найкоротші терміни і за прийнятною вартістю!

Про нашу станцію технічного обслуговування

Наша компанія – це команда професіоналів, відданих своїй справі. Починаючи свою діяльність з нульового обороту, за свій багаторічний досвід, ми досягли значних результатів, виключно, завдяки своєму професіоналізму і індивідуальному підходу до кожного клієнта. Наша автомайстерня в м. Київ – це інноваційна стратегія в сфері авто обслуговування, заснована на чітких принципах роботи, чесності перед кожним клієнтом і гарантією якості за виконану роботу. Ремонт автомобілів на нашій СТО – це не тільки 100% гарантія якості послуг, що надаються, а й повна аргументація, виправданість різних втручань і проведення ремонту – на всі 100% технічно обгрунтовано. Ми допоможемо розібратися з будь-якою проблемою і виконати ремонт автомобіля максимально швидко і фінансово вигідно для клієнта. А все тому, що обслуговування автомобілів – це наше покликання!

Технічна кваліфікація нашого автосервісу має наочне підтвердження у вигляді сертифікатів, адже наші співробітники регулярно проходять навчання і підвищують рівень своїх знань, а наша технічна база регулярно поповнюється сучасним інструментом та діагностичним обладнанням. Кожен автолюбитель знає, що ремонт машин іноді може бути справою проблемним. Ми намагаємося цей процес перетворити для своїх клієнтів в максимально нешкідливий і завжди дотримуємося в роботі поетапного підходу. Високий рівень автосервісу, поетапний діагностичний цикл, швидкий, якісний ремонт за доступною ціною і кваліфіковане технічне обслуговування – ключові відмінності наших послуг.

співробітник автосервісу в Києві

Схема роботи автосервіса

Безкоштовна консультація
Ви залишаєте заявку на сайті, або телефонуєте за номерами телефонів які вказані на сайті. Вас детально консультує наш менеджер.
Запис на автосервіс
Якщо ціна і попередні терміни ремонту автомобіля влаштовують – менеджер записує Вас на певний час візиту на СТО.
Діагностика авто
Наші автомеханіки проводять детальну діагностику Вашого транспортного засобу і в разі підтвердження поломки приступають до ремонту.
Ремонт автомобіля
Наші кращі механіки і мотористи виконують ремонтні роботи в найкоротші терміни.
Перевірка якості робіт
Після того як ремонт готовий, Ви можете сміливо перевірити всі вузли на працездатність і схвалити роботу.
Оплата
Тільки після того як Вас влаштувала якість ремонту Ви оплачуєте роботи на касі.

Переваги перед конкурентами

 • гарантія
  Гарантія якості
  Ми даємо гарантію якості на всі види послуг автосервісу.
 • запчастини
  Оригінальні запчастини
  Ми вважаємо за краще використовувати в роботі тільки оригінальні запчастини від постачальників.
 • паливо
  Чесні ціни
  Ніяких прихованих платежів, відкрита цінова політика.

Послуги з ремонту автомобілів на СТО

А чи знаєте ви, що незважаючи на масштаби нашої столиці, дуже складно знайти автосервіс повного спектру послуг? І якщо ви в інтернеті спробуєте задати пошук «ремонт авто м. Київ», ви в цьому переконаєтесь самостійно. У свою чергу, наші майстри вирішать будь-яку несправність вашого транспортного засобу, усунуть поломку і навіть зроблять капітальний ремонт. Спектр послуг нашого автосервісу досить широкий і різноманітний:

 • Кузовний ремонт.
 • Ремонт двигуна або коробки перемикання передач.
 • Ремонт ходової частини та гальмівної системи.
 • Заміна масла і фільтрів.
 • Ремонт автокондиціонера і додаткового обладнання.
 • Шиномонтаж та ремонт коліс легкового транспорту.
 • Діагностика і тех. обслуживування або звичайна консультація.
 • І це далеко не весь перелік послуг, що надається для всіх марок авто.

Якщо ви звернулися до нас і вибрали наші послуги для ремонту свого автомобіля – можете бути спокійні. Вам не доведеться вирішувати питання, пов’язані з ремонтом, самостійно. Ми беремо повністю відповідальність на свої плечі і відповідаємо за все: як технічну частину, так і пошук запчастин і необхідних деталей для відновлення. Слід зауважити, що наш автосервіс співпрацює з перевіреними постачальниками і офіційними постачальниками. Це дозволяє нам бути впевненими за якість запчастин, які ми замовляємо для своїх клієнтів і виконувати свої гарантійні зобов’язання. Крім того, співпраця безпосередньо з представниками, забезпечує фінансову рентабельність, а тому будь-який ремонт легкових автомобілів обходиться клієнтові недорого і вигідно.

Вигідні умови обслуговування на автосервісі в Києві

Якісний ремонт авто в Києві – це наше СТО, де вам завжди нададуть кваліфіковану допомогу. Будьте впевнені, що вихід з ладу вашого авто – це не привід впадати у відчай, це привід ремонтувати в нашому автосервісі. Наш підхід до роботи завжди на користь клієнта і тому будь-які спірні питання ми намагаємося вирішити в його користь. Якщо у клієнта залишилися питання, наші автомеханіки готові завжди відповісти на них з деталізацією всіх нюансів. Для зручності всіх і кожного ми підготували спеціальну систему бонусів, яка допоможе економити на ремонті авто. Список постійних, вдячних, клієнтів у нас зростає щодня, а це і є наша особлива гордість. Ми відкриті до співпраці і будемо раді проконсультувати вас з будь-якого питання, пов’язаного з ремонтом, обслуговуванням, експлуатацією авто.

Телефонуйте нам і замовляйте необхідну послугу, пов’язану з ремонтом авто і нехай ваш досвід експлуатації транспортного засобу буде завжди позитивний!

Колектив автосервісу

моторист
Ігор Клаценко
49 років
Майстер моторист. Стаж 15 років.
автомеханік 5-го разряду
Сергій Кремень
37 років
Автомеханік. Стаж 8 років.
автомеханік 4-го разряду
Дмитро Семеренко
32 роки
Автомеханік. Стаж 6 років.
майстер моторист
Олексій Яговий
40 років
Майстер моторист. Стаж 9 років.
Потрібна консультація фахівця по ремонту автомобілів?
Заповніть будь ласка форму і наш найкращий фахівець найближчим часом зв'яжеться з вами і безкоштовно проконсультує!