Ремонт паливної системи автомобіля в Києві

ремонт паливної системи авто

Правильно налаштована паливна система гарантує показники потужності та динамічні показники автомобіля зі збереженням економічних показників, тому рекомендується своєчасна регулювання і ремонт паливної системи. Варто врахувати, що варіантів складання паливо-повітряної суміші існує дуже багато, причому вони істотно різняться і за технічним оснащенням, і за принципами роботи, тільки професійний підхід в налаштуванні і ремонті може гарантувати позитивні зміни в роботі двигуна.

Важливість своєчасного ремонту паливної системи

Своєчасний ремонт паливної системи не тільки економічно вигідний для автовласника, але «життєво» важливий для всього силового агрегату по ряду причин:

  • Навіть якісне паливо залишає свої «сліди проходження» відкладеннями в каналах або механічної виробленням, що при несвоєчасному виявленні не тільки відбивається на експлуатаційних показниках двигуна, але і може привести до прискореного вироблення агрегату. Порушення якісного складу паливо-повітряної суміші збільшує навантаження на ряд вузлів агрегату, причому регулювання і ремонт паливної системи – дуже складний ряд заходів, якісне проведення яких може бути гарантоване лише в професійному автосервісі.
  • Для проведення діагностики і тим більше ремонту паливної системи використовується спеціалізоване обладнання та інструменти, причому без великого практичного досвіду і використання спецтехніки (гаражні умови) про якість проведених робіт не може бути й мови.
  • Обов’язково враховуються умови експлуатації авто, що використовується паливо і мастило, на підставі чого вносяться коректування і видаються рекомендації, а при регулярному відстеженні стану силового агрегату з’являється можливість планованого проведення ремонтно-відновлювальних робіт з мінімальними руйнівними для авто і економічними для власника наслідками.
  • Паливна система відноситься до пожежонебезпечних і вибухонебезпечних вузлів авто, тому їх необхідно виконувати особливі вимоги при її ремонті, що можливо забезпечити лише за умов професійної автомайстерні.

Особливості ремонту паливної системи

ремонт паливної системи автомобіля

Ремонт паливної системи в залежності від моделі авто має цілий ряд особливостей:

  • Сучасні автомобілі мають програмне керування складання паливо-повітряної сумішшю, причому електроніка досить часто дає збої, які самі виправити помилки неможливо. Своєчасне діагностування і коригування ПЗ можлива тільки на професійній основі.
  • Паливні системи мають у своїй структурі різні фільтри, що нагнітає тиск і розпилюючий паливо обладнання, ревізія якого при непрофесійному підході може привести до необхідності заміни. Тому тільки ремонт в професійному автосервісі дозволяє отримати економічний ефект.
  • До паливній системі також відноситься безліч різних вузлів і механізмів зі складною структурою і специфікою ремонту, тому в окремих випадках допускається проведення ремонтно-відновлювальних заходів, а в інших – заміна. Варто врахувати, що для ремонту паливної системи використовується спеціалізований інструмент і обладнання, яке доступне тільки в професійному автосервісі.

Ціни на ремонт паливної системи

ПослугаЦіна
Діагностика паливної системивід 300
Промивання вузла дросельної заслінкивід 300
Промивання датчика масової витрати повітрявід 200
Промивання паливного бакавід 600
Промивання паливної магістралівід 600
Заміна паливного фільтравід 300
Заміна паливного фільтра (в баку)від 800
Заміна паливного насосавід 300
Заміна паливного насоса (в баку)від 1100
Заміна датчика рівня палива в бакувід 1700
Заміна датчика рівня палива в щиткувід 1400
Комп’ютерна діагностика паливної системивід 1200
Зняття / встановлення паливного бакавід 1500
Заміна свічок запалюваннявід 180
Зняття / встановлення впускного колекторавід 1500
5/5 - (17 отзывов)