Заміна масла в коробці автомат (АКПП) – Київ

заміна масла в акпп

Те масло, що заливається в коробку передач, всупереч розхожій думці, виконує одночасно кілька важливих функцій. Воно виступає в якості ефективного мастила для підшипників, охолоджує деталі  що нагріваються та ін. Для того щоб всі компоненти даного вузла функціонували, як годиться, масло має в повній мірі зберігати свої характеристики в обмеженому інтервалі значень. Достатньо вийти за допустимі рамки для того, щоб будь-який з елементів АКПП вийшов з ладу. Саме тому заміна масла в АКПП в Києві користується підвищеним попитом.

Коли потрібно міняти масло в АКПП

Для того щоб дізнатися правильний інтервал заміни масла в АКПП, слід врахувати тип коробки і модель авто. Зазвичай виробник вказує терміни одночасно для двох умов експлуатації – традиційного і важкого. У другому випадку період заміни виходить приблизно на третину коротше. Важкими умовами функціонування транспортного засобу вважаються:

  • агресивне водіння;
  • постійна експлуатація в умовах міського середовища;
  • їзда в несприятливих погодних умовах;
  • довгострокова робота на граничних навантаженнях.

Вартість заміни масла в АКПП

ПослугаЦіна
Заміна масла АКПП часткова (злив/залив), включаючи заміну фільтра АКППвід 800 грн.
Заміна масла АКПП повна (апаратна) без заміни фільтра АКППвід 900 грн.
Заміна масла АКПП повна (апаратна), включаючи заміну фільтра АКППвід 1800 грн.

Що краще – повна чи часткова заміна масла

повна заміна масла в акпп

Виділяють два варіанти заміни масла в коробці автомат за ціною відмінною одна від одної – часткову і повну. Другий варіант більш складний, тому що проводиться із застосуванням спеціального обладнання. Обидва методи призначені для певних випадків і часткова заміна масла в АКПП також користується попитом.

Метод апаратної заміни масла в АКПП полягає в використанні спеціальних інструментів. Часткова заміна має на увазі великі часові витрати. Для початку зливається частина старого масла, після чого необхідно строго проконтролювати той обсяг, який вдалося ліквідувати, для того, щоб додати свіже в аналогічній кількості. Після цього потрібно проїхати на транспортному засобі близько 1000 км і знову повторити процедуру. Вдруге можна замінити і фільтри, визначивши, в якому стані знаходиться гідроблок, очистивши його при необхідності разом з соленоїдами.

Апаратна заміна масла в коробці автомат

Повна заміна масла в АКПП – процедура серйозна, але нескладна, фахівець через магістраль подачі масла виводить старе мастило в призначений для цього теплообмінник, а свіже масло закачується через горловину. Фахівці виконують дану маніпуляцію за допомогою спеціалізованого професійного агрегату, який демонструє підвищену функціональність і ефективність. Вартість заміни масла в автоматичній коробці перемикання передач від цього змінюється несуттєво.

Етапи заміни масла в АКПП

часткова заміна масла в акпп

Самостійна заміна масла в поєднанні з передбачуваною економією – справа досить сумнівна. Набагато простіше і ефективніше зробити це силами фахівців, які дотримуються наступного алгоритму дій:

  • підключають до АКПП спеціальні шланги від приладу;
  • заводять двигун транспортного засобу;
  • зливають відпрацьовану рідину;
  • заливають свіже масло.

Вартість заміни масла в АКПП порівняно невисока, дозволити собі подібний сервіс може будь-який автовласник.

Переваги заміни масла в коробці автомат у нас

Тільки справжні професіонали своєї справи виконають всі необхідні маніпуляції по заміні масла в автоматичній коробці передач за правилами. Вони враховують стан, в якому знаходиться АКПП, якщо можна, виконують апаратну зміну масла. Ні в якому разі фахівці не пропустять етап промивання системи, навіть якщо він носить профілактичний характер. У цьому випадку продукти відпрацювання точно не залишаться на стінках коробки і не приведуть надалі до несправностей. Ціна заміни масла в коробці автомат демократична, а результат – набагато вище, ніж при самостійному виконанні подібної роботи.

5/5 - (19 отзывов)