Заміна ланцюга ГРМ в Києві

заміна ланцюга грм

Ланцюг газорозподільного механізму (ГРМ) здійснює обертання коленвала в двигуні автомобіля. Вони бувають роликові і зубчасті, але в наш час популярність набрала друга. Вона характеризується плавністю, міцністю, а головне – низьким рівнем шуму, що дуже приваблює клієнтів, які здійснюють купівлю автомобілів. Адже на даний момент, транспортно засіб – це не просто спосіб пересування, а ще й повний комфорт. На нашому сто ми зможемо легко здійснити заміну ланцюга ГРМ.

Основна вимога для цієї деталі – це хороше натягнення. Щоб воно було потрібна міцна деталь. Фахівці рекомендують купувати тільки дорогі екземпляри, які при заміні не стискуються і не розтягуються. Термін служби цієї деталі залежить від матеріалу і термообробки, яка проводилася на заводі.

Іноді складається враження, що ремінь ГРМ набагато краще ніж ланцюг, але в той же час важливо пам’ятати, що вона не боїться низьких температур і спекотної погоди, а так само витримує практично будь-які кліматичні умови. Міцність і стійкість до додаткових навантажень – це основний плюс даної деталі. Їй немає конкурентів, вона занадто масивна і витрачає велику кількість масло, що досить дорого в обслуговуванні.

Вартість заміни ланцюга ГРМ

ПослугаЦіна
Заміна комплекту ланцюга ГРМ (3-4 циліндра)від 2600 грн.
Заміна комплекту ланцюга ГРМ і ланцюга масляного насоса (3-4 циліндра)від 4000 грн.
Заміна ланцюга ГРМ (3-4 циліндра зі зняттям двигуна)від 7000 грн.
Заміна комплекту ланцюга ГРМ двигуна TSI-TFSI (3-4 циліндра)від 3500 грн.

Як зрозуміти, що ланцюг розтягнутий і потрібна заміна?

Гарна і якісна робота двигуна безпосередньо залежить від системи газорозподілу. Вона працює під великими навантаженнями і не дивно, що за кілька тисяч кілометрів потрібна заміна ланцюга газорозподільного механізму. Знос і необхідність термінової заміни можна визначити за кількома факторами:

  • Спостерігається постійний шум і скрип в двигуни. Якщо під час руху Ви чуєте неприємні звуки, то слід терміново звернутися до майстрів
  • Сильно зросли холості оберти і при заведеному двигуні чітко чути шум
  • Тиск в моторі сильно зросла і патрубки стали більш пружними
  • При діагностиці системи ГРМ видно зношені зуби зірочок, а так же поганий натяг ланцюга

Але щоб точно бути впевненим в тому, що заміна просто необхідно краще звернутися до справжніх професіоналів своєї справу і пройти ретельну діагностику і виявити причини несправностей.

Заміна однорядного і дворядною ланцюга ГРМ

заміна ланцюга газорозподільного механізму

Ланцюговий привід включає в себе однорядні і дворядні ланцюга ГРМ. Останні вважаються більш надійними, так як після пошкодження, розрив відбувається тільки в одному ряду і це зменшує ймовірність виходу з ладу всієї системи ГРМ.

Заміна однорядного ланцюга ГРМ легша. Так як, завдяки невеликій вазі установка не займає багато часу. Даний тип застосовується при низьких робочих швидкостях і для машин, що не пересуваються по бездоріжжю. Їх розміри набагато менше в порівнянні з дворядними. Мінус даного типу – це погана здатність витримувати великі навантаження.

Заміна дворядній ланцюга ГРМ вимагає великих зусиль і ціна на дану роботу набагато більше. Такий тип має велику масу, але так само витримують більше навантаження. Їх експлуатація можлива в умовах бездоріжжя, так як вони майже, що ні забиваються брудом. Вони не витягуються і в дуже рідкісних випадках розриваються. Так само, витримують навантаження на сильно високих оборотах. Їх заміна необхідна після пробігу в 50 тисяч кілометрів.

Дуже мала кількість автомобілів розуміють, що будь-яка ланцюг вимагає обслуговування і частої діагностики. Незважаючи на великі кількість плюсів ланцюга, вона дає більше навантаження навіть на найякісніше масло. При наявності ланцюга часто необхідно чистити клапана, а разом з ними і міняти зірки на ланцюгах, винятком є ​​лише японські автомобілі, на них ланцюг може витримати пробіг в 350 тисяч.

Професійна заміна ланцюга на нашому СТО

Роботи, пов’язані із заміною ланцюга вимагає великої майстерності. Якщо в автомобіль «залізе» безграмотний фахівець, це може привести до дуже плачевних наслідків. Висококваліфіковані фахівці, швидко обслуговування, велика кількість постійних клієнтів і копітка ставлення до кожного клієнта – це головні переваги нашого автосервісу. Ціна заміни ланцюга ГРМ у нас приємно здивує Вас, тим більше вона проводиться на професійному західному обладнанні. Хочете якісно провести ремонт автомобіля, приїжджайте тільки до нас!

5/5 - (25 отзывов)