Видалення сажевого фільтра авто в Києві

видалення сажевого фільтра

На сучасних дизельних авто використовується спеціальний сажовий фільтр, за допомогою якого істотно зменшуються викиди в атмосферу. Однак для власників таких транспортних засобів це часом обертається справжнім головним болем, саме тому така послуга, як видалення сажевого фільтра в Києві, залишається затребуваною. Справа в тому, що каталізатор здатний вловлювати навіть найдрібніші частинки того палива, яке згоріло в повному обсязі, в результаті чого намагається позбутися від них запалюючи партикуляти за допомогою використання додаткового уприскування палива.

Причини, які можуть призвести до поломки сажевого фільтра

Фахівці нашої компанії регулярно зіштовхуються з необхідністю видалення EGR і сажевого фільтра з того чи іншого транспортного засобу, а тому прекрасно знають про те, які саме причини призводять до його виходу з ладу. Мова йде про:

  • несправності паливної системи або турбонадуву, через що трапляється підвищена димність;
  • несправності клапана EGR;
  • присутність в автомобілі тюнінг-боксу, через який сажевий фільтр засмічується швидше;
  • використання в експлуатації неякісного палива;
  • незначний щоденний пробіг в холодну пору року, через що двигун не прогрівається до робочої температури і процес регенерації не починається;
  • постійне переривання процедури регенерації через вимушене паркування авто або заглухлий двигун;
  • постійні затори на дорогах – подібний режим переміщення не здатний створити оптимальних умов для повноцінної регенерації;
  • експлуатація в умовах холодного клімату;
  • використання звичайного масла, яке не призначене для двигунів, оснащених сажевим фільтром;
  • недостатній рівень присадок в фільтрах FAP.

Вартість видалення сажевого фільтра

ПолугаЦіна
Програмне відключення сажевого фільтра (прошивка)від 1700 грн
Фізичне видалення сажевого фільтра (вирізання)від 700 грн
Комплексне видалення (вирізання + прошивка)від 1800 грн

Як вирішити проблему з сажовим фільтром

відключення сажового фільтра

Новий сажевий фільтр обходиться, як показує практика, в кілька разів дорожче через те, що в оригінальному містяться дорогоцінні метали і замінити його звичайною керамічної обманкою повноцінно не вийде. Встановлюючи новий каталізатор, навіть фахівець не дасть ніякої гарантії на його збереження протягом тривалого періоду. По суті, сажевий фільтр – це та ж пробка, встановлена ​​на вихлопну систему авто, завдяки якій утруднюється відтік відпрацьованих газів, а нормальний температурний режим, в якому функціонує двигун, порушується. Якщо видалити несправний фільтр, то мотор буде працювати набагато ефективніше.

Фізичне видалення сажового фільтра

Якщо власник автомобіля вибирає фізичне вирізання сажевого фільтра, то фахівець досягає місця його розташування і використовує болгарку для вирізання блоку безпосередньо з елементом, що фільтрує і каталізатором. Натомість монтується особливий полум’яга́сник або застосовується традиційний шматок труби. Таким чином, можна вирізати сажовий фільтр і зробити вихлопну систему більш довговічною, підвищуючи характеристики мотора, в результаті навіть звук вихлопу стає набагато тихіше.

Програмне відключення сажевого фільтру в блоці управління

відключення EGR та сажового фільтра

Таке рішення, як відключення сажевого фільтра, вважається більш гуманним у порівнянні з фізичним демонтажем. До нього вдаються, якщо потрібно уникнути виникнення помилок в роботі ЕБУ двигуна, для чого додається датчик вимірювання температури і лямбда-зонд в приварену металеву трубу. Тільки після того, як буде виконано програмне видалення сажевого фільтра, додатково доводиться виконувати чіп-тюнінг транспортного засобу, тим самим ліквідовуючи продукти згоряння.

Очищення фільтра (не рекомендуємо)

Відразу варто обмовитися, що очистити сажевий фільтр фізично без використання спеціалізованого обладнання неможливо, а тому слід звертатися для виконання подібних маніпуляцій до фахівців або постаратися самостійно хімічно налаштувати агрегат на природну регенерацію хоча б частково. Для цієї мети використовують спеціальні присадки, що знижують сажеутворення і сприяє полегшенню запису пристрою. Таке рішення не рекомендується через те, що компоненти, що містяться в цьому складі, хімічно впливають тільки на ті частинки, які вже накопичені в сажевому фільтрі, для профілактики використовувати цей варіант не вийде точно.

Етапи відключення/видалення сажового фільтра

Програмне відключення сажевого фільтра проводиться відповідно до певного алгоритму, якого суворо дотримуються професіонали. Спочатку проводиться діагностика фільра, на підставі якої можна виявити абсолютно забитий каталізатор. Якщо можливості провести регенерацію немає, слід виконати другий етап – видалення сажевого фільтра. Варіантів заміни також пропонується декілька, це застосування нового оригінального аналога, полум’яга́сник, стронгери або порожня банка. Після видалення сажевого фільтра, незалежно від того, яким буде другий етап, слід програмно його відключити, щоб уникнути помилок. Перепрошивка дозволяє повністю виключити CHECK ENGINE, тим самим виводячи автомобіль з аварійного режиму.

Переваги звернення в наш автосервіс

Фахівці нашої компанії професійно виконують відключення EGR і сажевого фільтра, назавжди вирішуючи проблему або справляючись з несправністю тимчасово. Всі роботи проводяться під ключ, а значить, власник авто отримує крім перепрограмування ЕБУ двигуна і фізичне видалення каталізатора. Вартість видалення сажевого фільтра невисока, ми використовуємо тільки якісне обладнання, включаючи оригінальні програматори, які на відміну від китайських дешевих аналогів точно не виведуть з ладу ЕБУ двигуна. Редактор прошивок дозволяє ефективно модифікувати програмне забезпечення в індивідуальному порядку для кожного авто.

5/5 - (27 отзывов)