Ремонт двигуна авто в Києві

ремонт двигуна автомобіля

Ремонт двигуна – завдання зовсім не з тих, яка під силу будь-якому механіку – самоука. Саме з цієї причини важливо за даною послугою звертатися до фахівців своєї справи. Наш автосервіс в г. Киев займається різного роду ремонтом двигунів, а також капітальним ремонтом, обслуговуючи будь-які марки авто – від вітчизняних Волги, ГАЗ до самої навороченої іномарки люксового класу.

Кваліфікований ремонт двигунів автомобілів

Досвідчені автолюбителі знають, що ремонт двигуна автомобіля має на увазі не тільки усунення несправності, а й першочергову діагностику, яка проводиться для виявлення неполадок. Щоб результат такого обслуговування не засмутив свого власника, слід звернутися за допомогою до фахівців. Професійний ремонт двигуна можна виконати лише за наявності спеціального сучасного обладнання, ніж забезпечена наша компанія. Фахівці нашого СТО грамотно і в короткий термін готові провести як поточний ремонт, так і капітальний, в залежності від серйозності проблеми і ступеня зносу запчастини. Звичайно, ніхто не обіцяє усунути несправність за кілька годин, однак, наші майстри проведуть всі ремонтні роботи в максимально стислі терміни. Демонтаж, заміна вузлів і деталей, регулювання систем і установка двигуна – все це входить в спектр нашого обслуговування.

Ціни на послуги з ремонту двигунів

ПослугаЦіна
Діагностика двигуна150 грн.
Поглиблена діагностика двигунавід 350 грн.
Заміна двигуна легкового автомобілявід 5050 грн.
Заміна двигуна позашляховикавід 6050 грн.
Заміна головки блока двигунавід 5100 грн.
Заміна колінчатого валувід 5100 грн.
Заміна прокладки головки блокувід 5100 грн.
Заміна впускного/випускного колекторавід 500 грн.
Заміна помпи системи охолодженнявід 7100 грн.
Заміна піддонувід 600 грн.
Заміна термостатувід 350 грн.
Заміна патрубків системи охолодженнявід 200 грн.
Заміна радіатора системи охолодженнявід 650 грн.
Заміна радіатора системи кондиціюваннявід 1000 грн.
Заміна теплообмінника кондиціонеравід 300 грн.

Ремонт двигуна в Києві від нашого СТО включає в себе такі послуги:

 • Заміна ременя ГРМ. Пристрій з ремінним приводом. Так званий механізм газорозподілу, який регулює випуск вихлопних газів і зворотний впорскування повітряно-паливної суміші, який необхідно міняти з певним інтервалом.
 • Заміна ланцюга ГРМ. Деякі авто мають ланцюговий привід, заміна якого, як і в приводному, проводиться за певним регламентом виробника автомобіля.
 • Заміна ременя генератора. Перед тим, як зробити заміну наші фахівці проводять діагностику та, якщо при спроби подачі газу і роботі двигуна «на холодну» з-під капота чути свист, значить необхідно замінювати.
 • Заміна подушки двигуна. Одна з причин ремонту моторів автомобілів. При виході з ладу даної запчастини, водій відчуває дискомфорт в процесі управління транспортним засобом у вигляді вібрації, скрипу або стукоту під капотом.
 • Заміна прокладки ГБЦ. Головка блоку циліндра – одна з основних деталей в моторі, від якої повністю залежить робота і функціонування самого двигуна.
 • Заміна свічок. Одна з частих маніпуляцій в процесі експлуатації машини, тому що будь-який виробник рекомендує проводити дану заміну після кожних 30000 км пробігу.
 • Заміна свічок накалу. Такий ремонт виробляють наші майстри за допомогою спеціального динамометричного ключа, дотримуючись певне зусилля затяжки.
 • Регулювання клапанів. Така дія може знадобиться при появі стороннього звуку під капотом, щоб не вплинути негативно на роботу двигуна і його ресурс через зміни теплового зазору.
 • Заміна сальника коленвалу. Коли виникає така проблема, автолюбителі приїжджають до нас на СТО з такою скаргою: з-під колінчастого вала почало просочуватися масла. А значить необхідно замінити ущільнювач.
 • Капремонт двигуна. Професійна маніпуляція, коли всі вузли і елементи двигуна доводяться, практично, до стану нового. Капітальний ремонт двигуна автомобіля допомагає продовжити життя автомобілю, тому що в іншому випадку, від нього доведеться позбутися.

Діагностика двигунів в Києві

ремонт моторів автомобілів

Двигун – серце автомобіля. Якщо він почне барахлити, ризик нашкодити собі зросте багаторазово. Він влаштований так, що навіть невелика поломка може з часом розростися в величезну проблему. А якщо щось трапитися в дорозі – великий шанс потрапити в ДТП. Тому автомобілю необхідна регулярна діагностика двигуна і, якщо необхідно, його ремонт.

Перевіряти, як працює мотор, повинні тільки професіонали на якісному СТО, які не обдурять вас і не піддадуть ризику ваше життя, а не самоучки, які навчаються в процесі ремонту. А наша фірма повністю підходить під дані критерії. Багаторічний досвід майстрів дозволяє їм виставляти в пріоритети швидкість і якість роботи. Сукупність сучасного обладнання і багаторічного досвіду дозволяє досягти чудових результатів і високої швидкості. Запасні частини купуються у перевірених справою і часом постачальників. Завдяки довгому співпраці з ними, деталі приходять в найкоротші терміни, що не змушуючи вас довго чекати.

Капітальний ремонт двигуна

Якщо трапилося так, що ваш двигун потребує капітального ремонту, не хвилюйтеся, наші майстри вам допоможуть. Ціни на капітальний ремонт двигуна часто бувають невиправдано дорогими, особливо це видно в офіційних сервісах. Але у нас все не так. Наші цінники майже в два рази дешевше, ніж у інших сервісів, в чому ви особисто можете переконатися, приїхавши до нас в автосервіс. Фахівці повністю перевірять мотор, знайдуть в ньому несправності. Якщо буде потрібно, ми самі замовимо необхідні деталі і кріплення. Вам залишиться тільки оплатити роботу і забрати готовий автомобіль.

Скільки коштує ремонт двигуна в Києві?

ціни на ремонт двигуна

Однозначно відповісти на це питання неможливо, так як все залежить від поломки і обсягу роботи. Однозначно, можна сказати, що тільки у нас ви знайдете максимально демократичні ціни на весь спектр подібних послуг, а наші фахівці виконають роботу максимально швидко, недорого з 100% гарантією.

Доступні ціни на ремонт двигуна і висококваліфіковане обслуговування клієнтів – це одні з причин, чому слід звернутися за допомогою в наш автосервіс.

Наш сервіс, надає наступні послуги на ремонт двигуна в Києві:

 • Заміна сальників клапанів;
 • Заміна поршневих кілець;
 • Заміна шатунних вкладишів;
 • Заміна клапанів;
 • Шліфування головки блоку циліндрів;
 • Шліфування циліндрів;
 • Заміна вкладишів коленвалу;
 • Заміна поршнів;
 • Заміна сальників коленвалу;
 • Заміна сальників розпредвалу.
5/5 - (27 отзывов)