Комп’ютерна діагностика авто в Києві

комп'ютерна діагностика авто

Комп’ютерна діагностика дуже важлива частина при ремонті автомобіля. Вона дозволяє точно і ефективно перевірити всі електронні системи транспортного засобу. Завдяки цій послузі, майстри можуть виявити проблеми і несправності автомобіля. На сьогоднішній день, комп’ютерна діагностика авто в Києві – це найбільш затребувана послуга серед автовласників.

Всі елементи автомобіля – це складна система, яка вимагає акуратного і пильної відносини. Ніколи не можна забувати, що деякі проблеми складно побачити. Іноді, деякі несправності можуть проявитися не відразу, і щоб не запустити проблеми і відразу виконати якісний ремонт потрібно робити комп’ютерну діагностику раз в певний проміжок часу.

Ціни на комп’ютерну діагностику автомобіля

ПослугаЦіна
Комп’ютерна діагностика автомобілявід 200 грн.

Як часто необхідно робити комп’ютерну діагностику?

комп'ютерна діагностика автомобіля

Комп’ютерну діагностику слід проводити хоча б раз на півроку. Експерти рекомендують виконувати її на початку кожного сезону. Так Ви зможете заощадити кошти в подальшому тому, що автомобіль – це велика система, в якій безліч деталей, вони працюють в комплексі і тому при виході з ладу хоча б однієї, вся система може почати працювати несправне, і раз по раз деталь за деталлю буде виходити з ладу.

Якщо Ви потрапили в ДТП, помітили дивина в управлінні своїм транспортним засобом, то в цих випадках необхідно проходити комп’ютерну діагностику автомобілів. Так само, якщо Ви збираєтеся придбати б / у авто, то краще за все відразу ж поїхати на СТО. Так Ви заощадите свої кошти, так як на автосервісі Ви зможете знайти основні проблеми, про які може замовчувати колишній власник.

Що включає в себе комп’ютерна діагностика автомобіля?

діагностика автомобіля комп'ютером
  1. Перш за все, роблять діагностику систем нагрівання та охолодження салону. Це головні складові для забезпечення повного комфорту людей, що знаходяться в салоні.
  2. Двигун. Далі, перевіряють повністю весь двигун – це допомагає виявити приховані несправності, які в подальшому можуть нашкодити мотору. Велика кількість вузлів, які зав’язані в цій великій системі, можуть давати несправності окремо. Їх не представляє можливості помітити відразу, тому необхідна комп’ютерна діагностика.
  3. Комп’ютерна діагностика автомобілів в Києві включає в себе перевірку всіх електричних систем. З її допомогою визначаються несправності в проводки, так як своєчасний ремонт допоможе уберегти автовласника від замикань. При таких проблемах, люди практично не можуть загасити автомобіль, а різкі займання можуть просто знищити транспортні засоби.
  4. Після всього цього перевіряють зчеплення, кермові частини, підвіски і кульові. Після якісної діагностики, якщо з’ясовуються проблеми, пропонується якісні ремонт на нашому автосервісі!

В даному списку перераховано список робіт, які виконуються на нашому автосервісі. Комп’ютерна діагностика авто за вартістю не сильно вдарити по Вашій кишені. Ціна даної послуги починається від 250 грн.

Устаткування для діагностики на нашому автосервісі

Наше СТО обладнане спеціальним західним обладнанні. Апаратура закуповується в Європі і Америці, щоб проводити максимально якісну і точну діагностику всіх систем. Хочете швидко виявити проблеми автомобіля? Дзвоніть прямо зараз!

5/5 - (28 отзывов)