Ремонт вихлопних систем в Києві

ремонт вихлопної системи авто

Від технічного стану вихлопної системи залежить не тільки «шумове присутність» авто на дорозі, але і динамічні показники машини з економічною по паливу складової, тому неправильно думати, що ремонт системи вихлопу відпрацьованих газів – захід необов’язкове. З ремонтом вихлопної системи обов’язково стикається кожен автолюбитель, якої причини механічного пошкодження, або через хіміко-температурного прогорання окремих її ділянок.

Ремонт вихлопних систем з професійним підходом

Ремонт або заміна вихлопної системи хоч і можливий в гаражних умовах власними силами, але не рекомендується по ряду причин:

ремонт вихлопної системи автомобіля
  • Система вихлопу відпрацьованих газів сучасних автомобілів має зворотний зв’язок з системою складання паливо-повітряної суміші, тому будь-які зміни в технічних параметрах однієї системи призводить до змін в іншій, що неминуче призведе до змін динамічних і паливо-економічних показників машини.
  • Невмілий самостійний тюнінг вихлопної системи обов’язково вплине на характеристики потужності двигуна, і не завжди з позитивною динамікою, тому ремонт вихлопної системи повинен проводитися в професійному автосервісі з комплексним підходом.
  • Незважаючи на простоту системи, демонтаж вузлів і деталей з виробленням і установка нових має ряд технологічних особливостей, при цьому необхідно використання спеціальних інструментів і пристосувань. Самостійна заміна вихлопної системи не тільки доставить багато клопоту, але і може привести через необережність до пошкодження захисного покриття кузова і навіть до руйнування окремих декоративно-захисних навісних деталей авто. Так поширеним ознакою самостійної заміни вихлопної труби є пошкодження заднього бампера з полімеру.
  • Через те, що ремонт вихлопної системи впливає на складання палива, то захід обов’язково має супроводжуватися діагностикою та внесенням коригувань на спеціалізованому стенді в професійному автосервісі.

Види ремонту вихлопної системи

  • Ремонтно-відновлювальні заходи з вихлопною системою можна умовно розділити на три категорії:
  • Діагностування стану з виявленням ознак руйнування деталей або зниження аеродинамічній пропускної здатності ( «забиті труби»).
  • Повна заміна або частковий ремонт вихлопної системи з використанням зварювальних робіт, а також установкою окремих складових.
  • Тюнінг вихлопної системи – трансформація геометричних форм і технічних показників в розумних межах за бажанням автовласника. Такий захід прирівнюється до проектної діяльності з комплексним підходом тільки у професіоналів.

Ціни на ремонт вихлопних систем

ПослугаЦіна
Діагностика вихлопної системивід 1000
Заміна гофри глушникавід 1000
Заміна каталізаторавід 1000
Комп’ютерна діагностикавід 300
Заміна приймальні трубивід 350
Заміна глушника (резонатора)від 300
Ремонт колекторадоговірна
Заміна хомута100
Установка спортивного глушникадоговірна
Установка пламегасителявід 1000
Установка спортивного колекторадоговірна
Установка насадкивід 1000
Виготовлення вигинудоговірна
5/5 - (17 отзывов)