Розвал сходження в Києві

розвал-сходження

Сход розвал сходження робиться для того, щоб колеса були рівними по відношенню один до одного під час руху. При правильному регулюванні, поліпшується управління і стабілізація транспортного засобу на дорозі. Його не вносить на поворотах, воно стабільно тримає смугу, і володілець не стикається з відхиленням автомобіля на проїжджій частині під час руху. Якщо Ви хочете якісно зробити розвал сходження в Києві, то звертайтеся в наш автосервіс!

Основним завданням при виконанні даної процедури вважається, установка коліс в необхідне положення. Багато автолюбителів недооцінюють дану послугу, а деякі вважають, що це просто марна трата грошей, але це зовсім не так. Після регулювання Ваших коліс, Ви відразу відчуєте легкість в управлінні і хорошу стійкість автомобіля.

Ціни на розвал-сходження коліс

ПослугаЦіна
Діагностикавід 150 грн.
Розвал-сходження легкового автомобіля (передня і задня вісь)від 400 грн.
Розвал-сходження позашляховика або мікроавтобуса (передня і задня вісь)від 450 грн.

Коли може знадобитися 3д розвал-сходження?

Чим же він відрізняється? Автолюбителі часто шукають відповідь на це питання, але все дуже просто! На відміну від звичайної процедури, 3Д розвал виконують на спеціальному обладнанні – комп’ютерах. Щоб полегшити свою роботу і зробити її більш якісною, СТО встановлює апаратуру, яка автоматично регулює кут коліс.

3Д розвал сходження знадобиться людям, які хочуть відрегулювати свої колеса максимально якісно. Так само, на відміну від звичайної процедури, при 3Д виконується додаткова перевірка геометрії автомобіля, і Ви можете бути впевнені в тому, що кінцеві дані будуть максимально точними.

Навіщо регулювати кути коліс?

схід розвал 3Д

Кут нахилу коліс створює хороше зчеплення з дорогою. Важливо пам’ятати, що необхідно постійно перевіряти схід розвал на Вашому автомобілі. Перевірка може знадобитися в декількох випадках:

  • заїзд в глибоку яму,
  • ремонт ходової частини автомобіля,
  • сильне пошкодження шин.

Експерти рекомендують регулювати кут коліс раз в 10-15 тисяч пробігу. Якщо Ви хочете забезпечити хорошу керованість і плавність при поворотах, то просто необхідно зробити дану процедуру!

Етапи регулювання кутів 3D

  • Транспортний засіб розміщують на рівній поверхні, в основному це підйомник.
  • Виконують поворот керма в одну і в другу сторону, а далі вважають кількості поворотів керма і фіксують значення.
  • На спеціальному обладнанні проводиться діагностика сход розвалу.
  • Ослабляється рульова рейка, а за тим на обладнанні виставляється точний необхідний кут, і апаратура виконує коригування.

Для того щоб перевірити точність виконання 3Д розвалу сходження, автомобіль тестується на декількох поворотах і якщо він досить плавно входить в них, то процедура виконана успішно.

Чому розвал-сходження краще робити у професіоналів?

розвал сходження на сто

Дану роботу потрібно довіряти тільки справжнім фахівцям, так як при такій процедурі важлива точність і акуратність. Неправильно зроблений розвал може спричинити за собою безліч поломок в ходової системі. Самостійно виконувати таку процедуру категорично не рекомендується, так як Ви витратите багато часу і можете тільки нашкодити своєму автомобілю, у Вас буде швидко стиратися гума, а так само Ви помітите серйозну нестійкість на дорозі! Вартість розвал сходження починається від 300 грн., І якщо Ви дорожите своїм автомобілем, то краще звернутися до професіоналів!

Наш автосервіс працює на ринку вже багато років. Ми відрізняємося від своїх конкурентів хорошими сертифікованими співробітниками. Безліч задоволених клієнтів щодня дякують нам за якісну роботу. Хочете швидко і якісно зробити 3d розвал сходження? Тоді приїжджайте на наше СТО!

5/5 - (28 отзывов)