Кузовний ремонт в Києві

ремонт кузова авто

Кузовний ремонту авто – складне завдання, адже вона включає кілька обов’язкових етапів і вимагає професійної підготовки. Без високоточного сучасного обладнання неможливо відновлення естетичності зовнішнього вигляду машини. Навіть незначні помилки під час робіт здатні вплинути на ходові якості автомобіля.

У нашому сервісному центрі проводиться широкий спектр робіт з відновлення пошкоджених кузовів, бамперів, дверей, скла та ін. Фарбування автомобіля здійснюється по спеціально технології. Всі роботи проводяться відповідно до встановлених стандартів.

Всі автомобілі можна розділити на два типи: конструкція з несучою рамою і кузовом. Практично всі легкові авто – це механізм з несучим кузовом, а внаслідок цього, навантаження, яка створюється кінетичної енергією автомобіля, передається на всі вузли. Іноді це може призводити до поломок і вимагати ремонту.

Кузовні роботи, пропоновані авто механіками нашої компанії, передбачає повний спектр робіт, які спрямовані на те, щоб відновити і підтримати цілісність, міцність несучої системи. Як показує практика, крім відновлення цілісності, важлива ще естетика, а тому наші фахівці займаються рихтуванням, фарбуванням кузова, вирівнюванням поверхні кузова і ліквідацією вм’ятин навіть після серйозних ДТП.

Вартість кузовних робіт в нашій компанії досить демократична, а якість послуги на вищому рівні.

Ціни на кузовний ремонт автомобіля

Послуга Ціна
Перевірка ЛКП металевих частин кузова з приладом від 300 грн.
Фарбування бампера (переднього, заднього) від 3000 грн.
Фарбування капота 4500 грн.
Фарбування дверей (передніх, задніх) 5000 грн.
Фарбування даху від 4500 грн.
Фарбування багажника від 3000 грн.

Що входить в ремонт кузова автомобіля?

кузовні роботи

Наше СТО пропонує різноманітні кузовні роботи в м. Київ, як з метою відновлення геометрії, так і зовнішньої привабливості автомобіля:

  • Видалення вм’ятин без фарбування (ПДР). Це революційна технологія, яка використовується зовсім з недавніх часів в нашій країні і зарекомендувала себе, як ідеальна техніка, за допомогою якої прибираються вм’ятини без додаткового фарбування деталей, якщо відсутня пошкодження лакофарбового шару. Ремонт кузова без фарбування передбачає використання спеціального інструментарію і техніки. Видалення вм’ятин з внутрішньої сторони допомагає виконати професійний інструмент, з зовнішньої – клейова система. Економічний за часом і за ціною спосіб. Ціни на кузовний ремонт в даному випадку будуть відрізнятися від площі пошкодження і глибини вм’ятини.
  • Фарбування авто. Дана послуга є досить трудомістким процесом і саме завдяки якості виконання цієї роботи, створюється візуальна привабливість автомобіля. Перед тим як перейти до фарбування, наші фахівці проводять цілий ряд підготовчих робіт з вирівнювання кузова. Фарбування транспортного засобу може бути, як повної, так і часткової – так званий, локальний кузовний ремонт. При виконанні часткової фарбування дуже важливо правильно вибрати колірну гамму, щоб оброблену ділянку не відрізнявся від загального фону.
  • Полірування кузова. Процес відновлення естетичної привабливості будь-якого автомобіля, який рекомендується проводити один раз в 6-8 місяців. На нашому СТО кузовний ремонт проводять тільки кваліфіковані майстри за допомогою спеціального професійного обладнання, де процедура полірування складається з декількох етапів. На початку видаляється будь-який бруд з мікротріщин на поверхні кузова, потім заповнюються очищені мікротріщини спеціальним прозорим складом, а після цього наноситься захисне покриття. Наш центр кузовного ремонту максимально якісно здійснює полірування кузова, для того, щоб запобігти корозії кузова і появи іржі.

Переваги ремонту кузова автомобіля у нас:

роботи по кузову автомобіля
  • У своїй роботі ми використовуємо тільки професійне обладнання, витратні матеріали та найбільш інноваційні технології.
  • Ми виконуємо ремонт кузова будь-якої складності і навіть відновлюємо транспортний засіб після великих аварій. Ремонтуємо як весь кузов в повному обсязі, так і окремі частини, ділянки.
  • Вартість кузовного ремонту на нашому СТО приємно здивує і порадує наших клієнтів. Обсяг необхідних робіт, і ціна перед початком проведення роботи детально обговорюється з нашими клієнтами і шукається найбільш прийнятний варіант.

Щоб уточнити розцінки на кузовні роботи в місті Київ від нашої СТО, зв’яжіться з нашим менеджером. Більш детальна інформацію по вашому авто, об’єм кузовного ремонту і ціни вам будуть озвучені після огляду машини.

5/5 - (28 отзывов)