Кузовний ремонт в Києві

ремонт кузова авто

Кузовний ремонту авто – складне завдання, адже вона включає кілька обов’язкових етапів і вимагає професійної підготовки. Без високоточного сучасного обладнання неможливо відновлення естетичності зовнішнього вигляду машини. Навіть незначні помилки під час робіт здатні вплинути на ходові якості автомобіля.

У нашому сервісному центрі проводиться широкий спектр робіт з відновлення пошкоджених кузовів, бамперів, дверей, скла та ін. Фарбування автомобіля здійснюється по спеціально технології. Всі роботи проводяться відповідно до встановлених стандартів.

Всі автомобілі можна розділити на два типи: конструкція з несучою рамою і кузовом. Практично всі легкові авто – це механізм з несучим кузовом, а внаслідок цього, навантаження, яка створюється кінетичної енергією автомобіля, передається на всі вузли. Іноді це може призводити до поломок і вимагати ремонту.

Кузовні роботи, пропоновані авто механіками нашої компанії, передбачає повний спектр робіт, які спрямовані на те, щоб відновити і підтримати цілісність, міцність несучої системи. Як показує практика, крім відновлення цілісності, важлива ще естетика, а тому наші фахівці займаються рихтуванням, фарбуванням кузова, вирівнюванням поверхні кузова і ліквідацією вм’ятин навіть після серйозних ДТП.

Вартість кузовних робіт в нашій компанії досить демократична, а якість послуги на вищому рівні.

Ціни на кузовний ремонт автомобіля

ПослугаЦіна
Перевірка ЛКП металевих частин кузова з приладомвід 300 грн.
Фарбування бампера (переднього, заднього)від 3000 грн.
Фарбування капота4500 грн.
Фарбування дверей (передніх, задніх)5000 грн.
Фарбування дахувід 4500 грн.
Фарбування багажникавід 3000 грн.

Що входить в ремонт кузова автомобіля?

кузовні роботи

Наше СТО пропонує різноманітні кузовні роботи в м. Київ, як з метою відновлення геометрії, так і зовнішньої привабливості автомобіля:

  • Видалення вм’ятин без фарбування (ПДР). Це революційна технологія, яка використовується зовсім з недавніх часів в нашій країні і зарекомендувала себе, як ідеальна техніка, за допомогою якої прибираються вм’ятини без додаткового фарбування деталей, якщо відсутня пошкодження лакофарбового шару. Ремонт кузова без фарбування передбачає використання спеціального інструментарію і техніки. Видалення вм’ятин з внутрішньої сторони допомагає виконати професійний інструмент, з зовнішньої – клейова система. Економічний за часом і за ціною спосіб. Ціни на кузовний ремонт в даному випадку будуть відрізнятися від площі пошкодження і глибини вм’ятини.
  • Фарбування авто. Дана послуга є досить трудомістким процесом і саме завдяки якості виконання цієї роботи, створюється візуальна привабливість автомобіля. Перед тим як перейти до фарбування, наші фахівці проводять цілий ряд підготовчих робіт з вирівнювання кузова. Фарбування транспортного засобу може бути, як повної, так і часткової – так званий, локальний кузовний ремонт. При виконанні часткової фарбування дуже важливо правильно вибрати колірну гамму, щоб оброблену ділянку не відрізнявся від загального фону.
  • Полірування кузова. Процес відновлення естетичної привабливості будь-якого автомобіля, який рекомендується проводити один раз в 6-8 місяців. На нашому СТО кузовний ремонт проводять тільки кваліфіковані майстри за допомогою спеціального професійного обладнання, де процедура полірування складається з декількох етапів. На початку видаляється будь-який бруд з мікротріщин на поверхні кузова, потім заповнюються очищені мікротріщини спеціальним прозорим складом, а після цього наноситься захисне покриття. Наш центр кузовного ремонту максимально якісно здійснює полірування кузова, для того, щоб запобігти корозії кузова і появи іржі.

Переваги ремонту кузова автомобіля у нас:

роботи по кузову автомобіля
  • У своїй роботі ми використовуємо тільки професійне обладнання, витратні матеріали та найбільш інноваційні технології.
  • Ми виконуємо ремонт кузова будь-якої складності і навіть відновлюємо транспортний засіб після великих аварій. Ремонтуємо як весь кузов в повному обсязі, так і окремі частини, ділянки.
  • Вартість кузовного ремонту на нашому СТО приємно здивує і порадує наших клієнтів. Обсяг необхідних робіт, і ціна перед початком проведення роботи детально обговорюється з нашими клієнтами і шукається найбільш прийнятний варіант.

Щоб уточнити розцінки на кузовні роботи в місті Київ від нашої СТО, зв’яжіться з нашим менеджером. Більш детальна інформацію по вашому авто, об’єм кузовного ремонту і ціни вам будуть озвучені після огляду машини.

5/5 - (28 отзывов)