Видалення каталізаторів в Києві

видалення каталізатора

Всі, без винятку, елементи транспортного засобу важливі, і каталізатор не є винятком. Багато недосвідчених автовласники бажають поліпшити їзду, зробивши її більш швидкісною, або витягти зі своєї машини більш ефектний звук, і навмисно позбавляються цієї важливої ​​складової системи авто. Наскільки ризикована така маніпуляція і чим чревата вона для роботи транспортного засобу?

Що таке каталізатор і навіщо він потрібен

Каталітичні нейтралізатори зовні нагадують контейнери, призначені для фільтрації вихлопних газів до досягнення ними ступеня менш токсичних, настільки, щоб шкоди навколишньому середовищу вони приносили по мінімуму. Практично в кожному каталізаторі присутній фільтр, що нагадує за будовою стільники. Саме він призначений для проходження завершального етапу нейтралізації паливних залишків, виходить, що каталізатори дозволяють менше забруднювати повітря вихлопними газами.

Вартість видалення каталізатора

ПолугаЦіна
Видалення каталізаторавід 800 грн
Заміна і ремонт резонаторавід 250 грн
Зварювальні работивід 200 грн

Ознаки, що каталізатор вийшов з ладу

вирізати каталізатор

Якщо нейтралізатор пошкоджений або занадто забруднений, автомобіль починає споживати більше палива, втрачаючи колишню динамічність. Досить виявити хоча б деякі ознаки виходу каталізатора з ладу для того, щоб провести діагностику і виключити негативний вплив вихлопної системи на роботу двигуна. Основними симптомами вважаються:

  • Втрата транспортним засобом динаміки. Машина в цьому випадку з важкістю набирає швидкість, так як каталізатор, незалежно від того наскільки сильно він забруднений, впливає на розгін.
  • Наявність індикатора на панелі приладів, що свідчить про наявність несправності в автомобілі. Найчастіше це саме зламаний каталізатор. Блоки управління в цьому випадку передають сигнал на лампочку, видаючи код помилки P0420.
  • Істотне підвищення витрати палива в поєднанні з відсутністю динаміки – ця ознака безпосередньо вказує на те, що каталізатор вийшов з ладу.
  • Проблеми з двигуном, який заводиться з важкістю або глухне через кілька секунд роботи.

При будь-якому з перерахованих проявів рекомендовано провести діагностику, в ході якої фахівці зможуть перевірити, в якому стані знаходиться система, і визначити, через що вона зламалася.

Що краще – видалити каталізатор чи замінити на новий

заміна каталізатора

Насправді, повна ліквідація каталізатора – захід вимушений, якщо експлуатувати його в такому вигляді і нічого не робити, то це може привести до маси помилок і проблем. Додатково вихід такого елемента з ладу провокує значну витрату палива. Стан нейтралізатора можна відстежити по кисневому датчику. Відремонтувати його неможливо, якщо він вийшов з ладу, його видаляють, встановлюючи на місце новий. Заміна каталізатора – рішення оптимальне, таким чином, поїздки стають такими ж комфортними, як і раніше, а навколишньому середовищу не наноситься ніякої шкоди.

Етапи видалення каталізатора

Ремонтувати каталізатор можна, озброївшись попередньо спеціальними інструментами, зокрема, буде потрібно устаткування для зварювання. На більшості сучасних моделей авто нейтралізатор з колектором – це єдине ціле, для того щоб його видалити необхідно від’єднати глушник і демонтувати випускний колектор. Далі за допомогою болгарки створюється надріз на зовнішній частині нейтралізатора, з якого видаляються всі компоненти, і далі зварювальним апаратом колектор заварюється для відновлення цілісності. Каталітичний нейтралізатор змінюється на полум’ягасник, або на його місце встановлюється новий, аналогічний, тільки в цьому випадку системи авто будуть працювати коректно.

Чому, щоб вирізати каталізатор, краще звернутися до нас

Ми надаємо автовласникам в Києві, які вважають, що їм потрібно видалити каталізатор, цілий комплекс послуг в даному напрямку. Це може бути фізичне видалення сажового фільтру з каталітичним нейтралізатором або програмне відключення. Дані маніпуляції в комплексі дозволяють отримати гарантію на виконану роботу. Додатково при необхідності ми готові запропонувати чіп-тюнінг, завдяки чому будь-який автомобіль зможе отримати нове життя.

5/5 - (35 отзывов)