Ремонт КПП в Києві

ремонт коробки передач

Ми кращий сучасний автосервіс в Києві. На нашому СТО встановлено сучасне європейське обладнання, яке є не у кожного. Ми виконуємо всі види послуг по ремонту коробки передач в Києві та обслуговування Ваших авто. Роботи на нашому автосервісі виконують тільки професійні сертифіковані фахівці.

Наша компанія вже довгий час допомагає своїм клієнтам вирішувати питання по поломки автомобілів. Ми займаємося ремонтом не тільки вітчизняних автомобілів, але і зарубіжних. Велика кількість клієнтів щодня приїжджають до нас, щоб їм зробили якісно і на довгий час. Якщо Ви хочете усунути будь-яку поломку, або замінити стару деталь, то приїжджайте до нас!

Усунення типових проблем КПП

Автовласники дуже часто стикаються з проблемами стусанів і ривків при перемиканні передач на коробці передач. При зіткненні з такими проблемами варто негайно звертатися в автосервіс, щоб здійснити ремонт коробки передач.

Експерти кажуть, що в основному помилки виникають в пробуксовочній системі, або в гідротрансформаторі, але трапляється таке, що деталі просто зношуються, і потрібна термінова заміна коробки передач. В такому випадку, бажано не відтягувати час ремонту, так як при ударах і навантаженнях на несправну КПП страждає не тільки «коробка», а й інші частини автомобіля.

Ціни на ремонт коробки перемикання передач

ПослугаЦіна
Заміна масла МКППвід 200 грн.
Заміна масла АКППвід 450 грн.
Діагностика МКПП100 грн.
Діагностика АКПП300 грн.
Зняття і встановлення МКППвід 1500 грн.
Зняття і встановлення АКППвід 2000 грн.

Етапи ремонту коробки перемикання передач (КПП)

ремонт кпп

Ремонт починається з повної діагностики автомобіля, так як потрібно зрозуміти, що саме було пошкоджено при експлуатації. Далі, коробку передач знімають, і починається пошук механічних дефектів. Так само, фахівці дивляться на зношені деталі і згодом роблять висновок, що необхідно міняти, а що можна експлуатувати далі.

На спеціальному обладнанні коробку передач промивають, всі деталі чистяться. Далі, готується спеціальний «ремкомплект», який використовують для подальшого ремонту. Гумки, втулки, гайки, фільтри та інші витратні матеріали змінюються в обов’язковому порядку. Так само, майстри роблять аналіз плат і всієї електроніки, щоб привести в порядок абсолютно всю систему. Ціна на дану послугу починається від 300грн в залежності від складності робіт.

Якщо Ви хочете, щоб Вам зробили якісний ремонт коробки передач в Києві недорого, то телефонуйте до нас! Наші фахівці проконсультують Вас з усіх питань!

Види коробок які ми ремонтуємо:

  • Механічних коробок передач. Так само, при необхідності можлива заміна коробки передач.
  • Автоматичних коробок передач. Здійснюється ремонт і заміна, коли цей тип КПП можливо відремонтувати без зняття з автомобіля.
  • Варіаторів. Такий ремонт коробки перемикання передач є найскладнішим. Але наші фахівці здійснять його без проблем.
  • Роботизованих коробок передач. На сьогоднішній день виробники стали випускати велику кількість ремкомплектів під даний тип КПП. Це сильно полегшило роботу майстрам, а так само ціна на обслуговування таких «коробок» впала в кілька разів.

Наша автосервіс дає кілька місяців гарантії на відремонтовані нами запчастини. Ми займаємося ремонтами абсолютно будь-якої складності і допомагаємо своїм клієнтам не втрачати свій час і нерви, так як наша команда робить все швидко і якісно. Низька ціна і сумлінну ремонт – ось слоган нашого автосервісу. Ми надамо допомогу відразу по приїзду і якщо проблема незначна, майстри вирішать її через кілька хвилин. Хочете, щоб Ваш автомобіль служив Вам довгий час вірою і правдою? Приїжджайте на наше СТО в Києві!

Рейтинг