Ремонт рульового управління в Києві

Для будь-якого автолюбителя, що цінує безпеку і комфорт керування машиною, немає необхідності пояснення підтримки робочого стану рульового управління в межах нормативів. Періодичне діагностування та своєчасний ремонт рульового управління в професійній автомайстерні – гарантія безпеки на дорозі, при цьому до вузла пред’являються дуже жорсткі вимоги, тому в гаражних умовах навіть заміна рульової рейки або тяги – ризикований захід з непередбачуваними наслідками.

Ознаки необхідності ремонту рульового управління

ремонт рульового управління авто

Рульове управління відноситься до дуже важливих вузлів, тому при виявленні несправностей проведення ремонту або його заміни повинно здійснюватися професійними майстрами без зволікань.

Рульове управління постійно піддається руйнівній дії, зношення його деталей неминуче, а ось ступінь зношення можна виявити завчасно на діагностичних стендах. Причому в таких випадках, можливо, провести ремонтно-відновлювальні заходи, при виявленні серйозних відхилень в роботі рекомендується здійснювати повну заміну, так як ремонтувати його буде економічно невиправданим.

Звернення в автосервіс повинно бути негайним при виявленні підвищеного люфту в кермі, мимовільного повороту автомобіля на трасі, погіршення керованості і тим більше при виникненні сторонніх шумів або вібрації в рульовому управлінні.

Ремонт рульового управління сучасного авто в Києві – дуже трудомістка захід, так як вузол має складну структуру з автоматичними регулюваннями. Спроба самостійного ремонту може погіршити поломку, що потребують заміни вузла, тому не рекомендується навіть пробувати самостійно, підрегулювати вузол в гаражних умовах.

Особливості ремонту рульового управління

  • Експлуатація автомобіля з несправним рульовим керуванням або зі значними відхиленнями технічних нормативів не допускається, тому стан вузла повинно бути регулярно діагностовано на спеціалізованому стенді. Ремонт рульового управління, щоб уникнути неприємностей на дорозі повинен проводитися тільки фахівцями, так як захід має цілий ряд технологічних особливостей:
  • Рульове управління складається з декількох складних вузлів з тісним взаємозв’язком, тому всі заходи повинні мати комплексний характер.
  • Пристрій рульового управління має досить точні і складні настройки, що неможливо здійснити за межами автосервісу.
  • Багато модифікації кермового управління мають електронні компоненти, що при ремонті або регулюванню вимагає залучення фахівця з відповідним обладнанням.
  • У конструкції вузла використовуються спеціалізовані з’єднання, ущільнення і технічні рідини, неправильний самостійний вибір яких при заміні може привести до негативних результатів у подальшій експлуатації.

Ціни на ремонт рульового управління

ПослугаЦіна
Зняття / встановлення захисту картеравід 80
Заміна насоса гідропідсилювача кермавід 400
Обслуговування рульової колонкивід 1200
Заміна рульового карданавід 500
Заміна рульового наконечника300
5/5 - (17 отзывов)