Заміна та ремонт амортизаторів у Києві

заміна амортизаторів

Заміна та ремонт амортизаторів авто – послуга досить затребувана. Цей факт підтверджується практикою наших спеціалістів. Удари та поштовхи, створені рухомими деталями підвіски, демпфуються за допомогою амортизаторів. Якщо вони виявляться несправними, то навіть на незначних нерівностях машина починає стрибати. Комфорт та безпеку їзди можна забезпечити досить просто, сприяє цьому заміна амортизаторів Київ чи будь-який інший населений пункт.

Причини заміни амортизаторів

Враховуючи, що амортизатори постійно зазнають великих навантажень, виходять з ладу вони теж досить швидко. Зазвичай максимальні терміни експлуатації вказані у специфікації з технічного обслуговування транспортного засобу. Також можна виявити додаткові ознаки, що сигналізують про наявну поломку:

  • машина підстрибує, переїжджаючи нерівності;
  • на деталі корпусу є корозія;
  • якість зчеплення коліс із покриттям дороги погіршилася;
  • коливання підвіски не припиняються після того, як автомобіль проїжджає нерівність;
  • якщо стійка стискається, можна почути нетипові стуки чи скрип;
  • на стійці присутні потіки рідини.

На заміну амортизаторів ціна в Києві встановлюється порівняно невисока, за такою послугою до наших фахівців звертаються досить часто. Виною тому – не найкраща якість наших доріг. Пов’язано це, зокрема з тим, що амортизатори призначені для конкретних умов експлуатації. Для того щоб продовжити її, потрібно відстежувати стан відбійників та пильовиків. Якщо виконується заміна амортизатора, то в парі з ним йде той, що розташований на одній осі.

Вартість заміни амортизаторів

ПослугаЦіна
Заміна переднього амортизаторавід 600 грн.
Заміна заднього амортизаторавід 250 грн.
Заміна опори амортизаторавід 650 грн.
Заміна опорного підшипника амортизаторавід 650 грн.

Етапи заміни передніх амортизаторів

заміна задніх амортизаторів

Як правило, передній амортизатор доводиться міняти частіше, ніж задній, тому що він зношується швидше. Для заміни переднього амортизатора слід озброїтися наступними інструментами:

  • набором гайкових ключів;
  • знімачом пружин;
  • парою домкратів;
  • балонним ключем.

За відсутності другого домкрата можна використовувати підпірки. Щоб зняти передній амортизатор, слід забрати колесо і встановити автомобіль на домкрати або підпірки. Далі відкручуються кріплення гайковим ключем, за потреби можна скористатися також рідиною WD-40. Вона дозволяє відкрутити навіть найприкипіші кріплення. Амортизатори знімаються за допомогою знімачів, після чого на їхні місця ставляться нові та закріплюються аналогічним способом.

Етапи заміни задніх амортизаторів

В першу чергу необхідно видалити наявні забруднення, так як вони можуть перешкодити проведенню заміни задніх амортизаторів. Далі колеса фіксуються включенням першої передачі, після чого автомобіль піднімається на домкрат, з нього знімаються колеса та встановлюються підпірки. Наступним етапом є відключення датчиків ABS. Відкручуються кріплення стійки за допомогою гайкових ключів з довгими ручками. Тільки після цього можна вийняти старий амортизатор і встановити його місце новий. Гайки закручуються за допомогою динамометричного ключа.

Важливо пам’ятати, що амортизатори найчастіше змінюються попарно, а чи не по одному.

Ремонт амортизаторів автомобіля

заміна передніх амортизаторів

Фахівці схильні вважати, що найкраще можна відновити працездатність амортизатора, зробивши його розбірним. Для цього корпус верхньої частини розрізається і після заміни нутрощів до амортизатора додатково приварюється шматок труби, оснащений різьбленням під гайку. Прокачати амортизатор можна іншим способом, розрізавши стійку, заливши всередину масло і відновивши герметичність гайкою з сальником. Таким чином, фахівці здатні виконати роботи, альтернативні повній заміні опори амортизатора, відновити працездатність елемента до заводських характеристик. Крім комплексного ремонту підвіски, можна виконати її ліфтинг, піднімаючи автомобіль до безпечного максимуму. Хтось, навпаки, хоче знизити кліренс до мінімуму і налаштувати жорсткість амортизаторів залежно від потреб.

Переваги заміни амортизаторів на нашій СТО

Звертаючись до нашої компанії, кожен власник транспортного засобу отримує виняткову якість усіх ремонтних маніпуляцій, включаючи заміну стійки амортизатора та відновлення його працездатності. Тут працюють лише найдосвідченіші фахівці, які оперативно діагностують стан окремих вузлів авто, замінюючи зношені елементи на нові – надійні та якісні, з гарантією на виконані роботи, якщо це заміна амортизаторів Київ пропонує вирішити це завдання швидко та за всіма правилами.

5/5 - (26 отзывов)