Заміна ременя ГРМ в Києві

заміна ременя грм

Система всього автомобіля продумана до дрібниць. Навіть самий непотрібний болт дуже важливий для злагодженої системи всієї машини. Ні для кого не секрет, що «серце» автомобіля – це двигун. Щоб повністю забезпечити стабільну роботу протягом довгого часу, потрібно утримувати всі його елементи в належному стані. Серед таких елементів – ремінь ГРМ. Іноді трапляються поломки різного виду і просто необхідна заміна ременя ГРМ.

Даний елемент допомагає валів обертатися і розвивати швидкість до кількох тисяч обертів на секунду. Головне призначення – це відкриття і закриття клапанів в потрібний момент при подачі палива. Для того, щоб ремінь працював справно протягом усього часу потрібна правильна натяжка і якісний матеріал виготовлення, але буває таке, що через великі навантажень відбувається розрив, і тоді просто необхідна заміна комплекту ГРМ.

Якщо трапилася якась поломка, то просто необхідно відразу звертатися на сто, так як в наслідок це може вплинути на роботу всього двигуна і навіть зіпсувати його.

Вартість заміни ременя ГРМ

ПослугаЦіна
Заміна ременя ГРМвід 900 грн.
Заміна комплекту ГРМ бензинового двигунавід 900 грн.
Заміна комплекту ГРМ дизильного двигунавід 1100 грн.
Заміна ременя полі кліновоговід 150 грн.

Коли може знадобитися заміна ременя ГРМ (причини для заміни)

Іноді трапляється таке, що у ременя не закінчився експлуатаційний термін, але починаються проблеми. Виробники дають гарантію на дану запчастина в 200 тисяч кілометрів, але по факту потрібно вже через 80. Так само, важливо розуміти, що 200 тисяч – це та цифра, яку не можна перевищувати, в іншому випадку Ви можете зіткнутися з великими проблемами і в кінцевому підсумку відремонтувати або в крайньому випадку навіть поміняти двигун повністю.

Заміна ременя газорозподільного механізму необхідна в декількох випадках:

  • Поява різних візуальних дефектів. Якщо Ви помітили тріщини, то терміново потрібно звертатися на автосервіс.
  • Погане натяг або постійне ослаблення після перетяжки. Так само бажано пройти консультацію у висококваліфікованих фахівців, так як даний фактор вказує на появу внутрішніх розривів.
  • Сторонні шуми або биття при їзді. Якщо Ви почули нехарактерні скрипи і звуки при обертанні, то також потрібно пройти повну діагностику.
  • Після закінчення 5 років. Фахівці рекомендують незалежно від пробігу автомобіля здійснювати ротацію кожен кілька років.

Етапи заміни ременя на нашому автосервісі

заміна ременя грм з помпою

Ми здійснюємо саму висококласну заміну ременя ГРМ в Києві, так як на нашому сервісі працюють тільки сертифіковані фахівці. Це дуже відповідальна робота, яку довірити можна не кожному, так як при неякісній роботі може порушитися синхронізація валів, що призведе до капітального ремонту двигуна. Тому, найкраще звертатися тільки до професіоналів!

Для того, щоб здійснити роботу, спочатку знімаються захисні кожухи. Здійснюється повне фіксування клонували і додатково закріплюється сторонніми предметами. Послаблюється натяг і знімається сам ремінь, новий же ставиться на його місце і здійснюються всі дії в зворотному порядку. Щоб уникнути подальших розривів перевіряється натяг і всі кріплення, щоб потім можна було експлуатувати автомобіль кілька років.

Чому заміну ременя ГРМ краще довірити нашим майстрам

Так як, вартість заміни ременя ГРМ досить висока, найкраще довірити це справжнім професіоналам своєї справи. Ризики тут абсолютно ні до чого. Це велика відповідальність і копітка робота, тому зайвий раз варто задуматися, де здійснювати заміну.

Ми ціла команда справжніх професіоналів. У нас Ви зможете виконати ремонт свого транспортного засобу, а так само ми здійснимо будь-які види робіт пов’язані з Вашим автомобілем. Заміна ременя ГРМ за ціною Вас приємно здивує, так як ми намагаємося тримати демократичні ціни і постійно радувати своїх клієнтів.

Наш автосервіс один з небагатьох дає гарантію на виконану роботу. На ринку ми перебуваємо вже кілька років і за цей час напрацювали велику базу клієнтів, тому якщо Ви хочете якісно і швидко відремонтувати Ваш автомобіль, то приїжджайте до нас! Ми завжди допоможемо усунути будь-які неполадки, а так само проведемо діагностику Вашого транспортного засобу!

5/5 - (26 отзывов)