Заміна і ремонт зчеплення автомобіля в Києві

заміна зчеплення авто

Інтенсивна експлуатація автомобіля з ваговими навантаженнями в першу чергу призводить до прискореного зносу зчеплення двигуна, що призводить до погіршення експлуатаційних характеристик і навіть неможливості використання транспортного засобу, тому ремонт зчеплення коштує в ряду часто проводяться ремонтно-відновлювальних заходів машини. Заміна зчеплення або ремонтні роботи необхідно виконувати тільки в професійному автосервісі, так як вузол має безліч різновидів і модифікацій.

Професійний підхід в ремонті зчеплення авто

Для відновлення нормальних експлуатаційних показників авто потрібно тільки професійний підхід в ремонті зчеплення по ряду факторів:

  • Вузол незалежно від модифікації має складну будову, що вимагає при його заміні та ремонті спеціалізованого інструменту та обладнання.
  • Ремонт або заміна зчеплення – досить трудомісткий і складний процес, тому що доводиться виконувати розбирання / складання додаткових вузлів, причому часто задіюють спеціалізовані стенди, знімачі і вантажопідйомні механізми.
  • Зчеплення працює «в тісному парі» з іншими вузлами силового агрегату, тому часто цей захід комплексного характеру з жорстким контролем і вибраковуванням зношених деталей і установкою нових не тільки зчеплення.
  • Зчеплення працює під важкими навантаженнями і в жорстких умовах, тому до нього пред’являються особливі вимоги щодо дотримання нормативів його технічних параметрів. При цьому різні модифікації зчеплення мають свої ТУ, дотримання яких можливо тільки в умовах професійного автосервісу.

Вартість заміни зчеплення

ПослугаЦіна
Заміна зчеплення (комплект)від 1200
Заміна головного циллиндра зчепленнявід 700
Заміна робочого циллиндра зчепленнявід 600
Заміна вичавного підшипникавід 1200
Прокачування контуру зчепленнявід 150
ремонт зчеплення авто

Пора ремонтувати зчеплення

Незважаючи на тривалий термін служби вузла, ремонт зчеплення проводять негайно при виникненні відхилень ряду експлуатаційних характеристик авто:

  • Пробуксовування зчеплення, яка особливо проявляється при завантаженні машини в плавному розгоні авто з підвищеними оборотами двигуна.
  • Чи не повністю віджимається зчеплення (веде), що може бути механічною поломкою збірного вузла.
  • Сторонні звуки або підвищена вібрація при залученні зчеплення, що з більшим ступенем імовірності свідчить не тільки про підвищеному виробленню, а про механічній поломці і необхідності заміни.
заміна зчеплення в автомобілі

Варто врахувати, що ремонт зчеплення не може бути відкладений і повинен проводитися в автосервісі, так як вузол працює під великими навантаженнями і з великою частотою обертання, що при подальшій спробі експлуатації може призвести до роздроблення корпусу захисту і вузлів, що працюють в зв’язці.

5/5 - (27 отзывов)