Передпродажна підготовка автомобіля в Києві

передпродажна підготовка авто

Кожен володар транспортного засобу рано чи пізно стикається з необхідністю продажу свого авто. Така ситуація викликає цілком зрозуміле бажання укласти вигідну угоду і добре на цьому заробити. Однак гідна вартість повинна бути виправдана. В цьому випадку не обійтися без послуг фахівців.

Наша компанія вважається однією з кращих в сфері технічного ремонту та обслуговування автомобілів будь-яких марок в Києві. Цьому сприяє не тільки оснащеність сучасним професійним обладнанням, а й високий рівень компетентності персоналу. Звернувшись до нас з питань передпродажної підготовки автомобіля, ви отримаєте максимально повну інформацію по оцінці його поточного стану і необхідному комплексі заходів для вигідного продажу вашого транспортного засобу.

Від чого залежить вартість передпродажної підготовки авто

підготовка авто перед продажем

Ціна передпродажної підготовки автомобіля може варіюватися в залежності від комплектації пакета послуг. За бажанням замовника в нього можуть бути включені:

  • Комплексна мийка транспортного засобу;
  • Мийка моторного відсіку і двигуна авто;
  • Очищення кузова від слідів корозії, грунту, лакофарбових елементів і бітуму без пошкодження поверхні металу;
  • Хімчистка салону (повна або часткова);
  • Діагностика підвіски, ходової частини авто, кріплення вузлів і агрегатів;
  • Перевірка відсутності течі, рівнів масла;
  • Перевірка робочого стану дверних замків, тиску в шинах;
  • Роботи з полірування кузова, фар, фарбування кузова;
  • Комплекс заходів по ремонту салону, скла.

Чому потрібно скористатися послугою передпродажною підготовкою авто?

підготовка авто до продажу

Скориставшись послугою передпродажної підготовки автомобіля, ви зможете не просто привести його зовнішній вигляд в ідеальний стан, а й істотно підняти ринкову вартість товару. Чистий салон і доглянутий кузов при огляді покупцями викличуть виключно позитивні емоції. Стати власником красивою і справної машини набагато приємніше, ніж придбати не доглянутого «кота в мішку». До того ж грамотно і в термін проведена передпродажна підготовка автомобіля дозволить істотно скоротити терміни продажу, а також розширити коло потенційних покупців.

Більшість автосервісів практикує обслуговування однієї-двох марок автомобілів. Наша компанія не обмежує спектр надаваних послуг і пропонує вашій увазі цілий комплекс робіт по різним маркам: Ніссан, Фольксваген, Форд, Тойота, Опель і багато інших. Висококласні фахівці проведуть передпродажну підготовку автомобіля, нададуть першу допомогу при позапланових поломки і приведуть в порядок авто в разі запланованого ремонту. Будь-які обсяги робіт в оптимальні для замовника терміни і за розумними цінами не тільки сприятливо позначаться на вашому бюджеті, але і дозволять підвищити естетичні та технічні характеристики автомобіля.

5/5 - (27 отзывов)