Заправка автокондиціонерів в Києві

заправка автокондиціонерів

Ціна заправки кондиціонера в Києві безпосередньо залежить від кількості що поставляється ресурсу: існує дозаправка і повне наповнення. Вартість дозаправки становить від 180 грн., Ціна на повну заправку – від 500 грн. Подібна цінова політика доступна абсолютно кожному. Така вартість нижча від середньоринкової ціни на 10-20%.

Заправити кондиціонер для авто

Заправка автомобільних кондиціонерів є однією з найбільш затребуваних послуг в столиці України. З чим пов’язана така підвищений попит? Як показує статистика, в Києві з кожним роком зростає кількість автомобілів з вбудованим пристроєм для зниження температури в салоні. Також спостерігається збільшення бажаючих провести установку кондиціонерів в тих автомобілях, де подібний пристрій було відсутнє в базовій комплектації.

Кондиціонер незамінний в умовах високої температури. На даний момент йому немає аналогів, тому і заправка кондиціонера автомобіля проводиться водіями досить часто. У випадках, коли температури на вулиці сприяє підвищенню градусів в салоні, водієві транспортного засобів досить лише натиснути кнопку А / С і він відчує різкі зміни. Подібна дія призведе до зниження температури до комфортних показників.

Ціни на заправку автокондиціонерів фреоном

ПослугаЦіна
Заправка автокондиціонеравід 450 грн.
Чистка кондиціонеравід 200 грн.
Промивання автокондиціонеравід 2000 грн.
Антибактеріальна обробка автокондиціонеравід 200 грн.
Очищення випаровувача кондиціонеравід 600 грн.

Коли потрібно дозаправити кондиціонер

заправка кондиціонерів автомобіля

У яких випадках потрібно проводити заправку? Існує головна причина, по якій визначається ступінь функціоналу пристрою – в салоні транспортного засобу не знижується температура. Це перша ознака того, що в системі відсутній холодоагент.

Чому варто вибирати саме нашу компанію в якості джерела подачі холодоагенту?

  • У нас заправка кондиціонера авто в Києві відбувається на найвищому рівні.
  • У нашій компанії присутні фахівці, що володіють навичками в області правильної заправки. Як показує практика, далеко не в кожному СТО процес проводиться висококваліфікованим фахівцем. У більшості випадків холодоагент поставляє в резервуар будь-яким механіком, який за сумісництвом є заправщиком.
  • Ми проводимо дію вручну, без використання автоматичних заправних станцій. Що є недоліком при використанні подібного обладнання? У таких випадках відбувається викачка старого ресурсу з вашої системи в сумісності з усіма елементами бруду. Далі відбувається замовника цього ж холодоагенту. В результаті компанія бере плату як за надання нового ресурсу. Які наслідки? Повне припинення функціональності системи, що призведе до дорогого ремонту.
  • Ми гарантуємо якість виконаних робіт. Як показує статистика, понад 95% наших клієнтів повторно звертаються до нас з метою заправити автокондиціонер. Такі показники вказують на довіру і високий рівень обслуговування.

З нами ви можете не турбується про свою систему. За весь період існування компанії нам вдалося завоювати позитивні відгуки від наших клієнтів. Ми дорожимо своєю репутацією і розраховуємо на тривалу співпрацю.

Як правильно підібрати СТО по заправці та ремонту автокондиціонерів

На першій картинці показана станція для заправки кондиціонера для ручної роботи, ними можуть користуватися тільки професіонали своєї справи. На другій картинці показана станція для автоматичної заправки кондиціонера, якої може користатися будь-яка людина який знає де знаходиться ніпель для підключення шлангів.

  • На автосервісі де заправляють автокондиціонери, обов’язково повинні їх і ремонтувати. Спеціаліст який може Вам заправити автокондиціонер і не може його відремонтувати і діагностувати неполадки, це не фахівець.
Рейтинг