Ремонт і фарбування бамперів автомобілів в Києві

ремонт бампера авто

Наш автосервіс виконує якісний ремонт і фарбування бамперів автомобілів за оптимальними цінами. На всі роботи надається гарантія 1 рік.

Бампер – найбільш вразлива деталь автомобіля. В силу свого призначення і розташування, передній бампер в найбільшою мірою схильний до відколів від каменів і піску, що летять з-під коліс попереду йдуть і зустрічних автомобілів, нерідко пошкоджується при парковці біля високих бордюрів і дрібних ДТП.

Спеціальна технологія, що застосовується при ремонті бамперів дозволяє якісно відновити зовнішній вигляд в стислі терміни, незалежно від складності ремонту, т. Е. Від ремонту відколу, тріщини до відновлення геометрії бампера.

Ми проводимо так само локальний ремонт пошкоджень бампера без його зняття і розбирання, що дозволяє зробити ремонт в найкоротші терміни. Для повного перефарбовування бампера ми рекомендуємо нашим клієнтам скористатися «антискольним» пакетом, який дозволяє при експлуатації автомобіля скоротити число відколів до мінімуму.

фарбування бампера авто

Чому ремонт і фарбування бампера варто довірити нам?

Наш автосервіс володіє всім необхідним, сучасним, фірмовим обладнанням і матеріалами на сьогоднішній день, а висококласні фахівці гарантують високу якість всіх виконаних робіт.

Вартість ремонту та фарбування бамперів

5/5 - (26 отзывов)