Заміна поршневих кілець на авто

заміна поршневих кілець двигуна

До заміни поршневих кілець на автомобільному двигуні вдаються у випадках, коли виявляється, що вони “закоксовані”, або зносилися до критичної позначки. Також міняти поршневі кільця доводиться, внаслідок вироблення ресурсу самого двигуна.

Незважаючи на свою уявну простоту і непоказною, в порівнянні з іншими елементами поршневої системи мотора, кільця безпосередньо впливають на його працездатність.

За що відповідають поршневі кільця?

Так, крім того, що вони забезпечують герметичність картера, перешкоджаючи проникнення в нього газів, поршневі кільця беруть участь в регулюванні кількості подаваного моторного масла для змащування поверхонь поршня і циліндра.

Однак кільця також схильні до зносу, оскільки вони функціонують в надзвичайно агресивному середовищі, зазнаючи величезної механічної і температурної навантаженні в процесі тертя об стінки циліндра і освіти гарячих газів.

Автомобільні двигуни забезпечуються двома типами поршневих кілець. Це є вимушеним заходом, розпочатої для того щоб кільця могли протягом усього експлуатаційного ресурсу ефективно справлятися з покладеними на них функціями.

Головне призначення компресійних кілець – забезпечення герметичності. Але що стосується маслоз’ємних кілець, то саме вони забезпечують контроль кількості масла, що огортає стінки циліндра і поршня. Даний момент має дуже велике значення для нормальної роботи поршневої системи, оскільки при нестачі масла поршень може просто заклинити в циліндрі.

Незалежно від того, працює двигун на бензині або на дизельному паливі, всі вони забезпечуються компресійними і маслоз’ємними кільцями. При цьому у багатьох моделей є така проблема – як “закоксовування” поршневих кілець. Як результат, витрата масла істотно збільшується, т. К. Замість того щоб стікати в піддон картера, воно проникає в камеру згоряння.

Замінити поршневі кільця в Києві

заміна поршневих кілець авто

Усунути таку несправність вдається шляхом тривалого і досить дорогого капітального ремонту двигуна. Однак запобігти виникненню дане проблеми, все ж, можна – необхідно проходити технічне обслуговування двигуна з тієї регулярністю, яка рекомендована виробником. Особливо ця вимога стосується двигунів з досить великим пробігом.

Виконання заміни поршневих кілець і вкладишів в Києві слід довіряти тільки кваліфікованим майстрам спеціалізованого сервісного центру.

Ціна на заміну поршневих кілець

Дана процедура дуже трудомістка, т. К. Її проведення вимагає часткового розбирання автомобільного силового агрегату. Більш того, справжні майстри повинні не тільки зробити заміну кілець – відповідальний, що знає свою справу фахівець в обов’язковому порядку проведе заміри ступеня зносу циліндрів.

Рейтинг