Заміна моторного масла в двигуні авто Київ

заміна масла в двигуні

Автомобіль – це велика система, в якій безліч компонентів. Вони повинні постійно справно функціонувати. Для того, щоб транспортний засіб виконувало свою основну роль необхідно якісне масло. Щоб все вузли постійно змащувалися, і двигун функціонував довго і справно важливо постійно міняти наявні рідини. Якщо Ви хочете зробити сумлінну заміну масла в двигуні, то приїжджайте в наш автосервіс!

Наші фахівці професійно підходять до своєї роботи і заливають тільки максимально якісне масло. Ми допоможемо підібрати кращий продукт, який підходять для Вашого автомобіля. Так само, майстри перевірять наявність інших рідин і запропонують заміну, якщо це необхідно. Так само, у нас Ви зможете поміняти будь-які фільтри і далі заощадити на ремонті свого автомобіля.

Вартість заміни моторного масла в двигуні

ПослугаЦіна
Заміна масла в двигуні (ДВЗ)від 200 грн.

Як часто варто здійснювати заміну масла в двигуні?

поміняти масло в двигуні

Експерти рекомендують міняти масло раз в 6 тисяч кілометрів. Так само, важливо постійно перевіряти кількість рідин в баках, так як якщо «витратні матеріали» закінчаться, то знадобиться заміна деяких деталей автомобіля. З плином часу масло має властивість старіти. У міру збільшення пробігу транспортного засобу, двигун старіє і починає забруднювати масло. Тому потрібно ставитися до даної заміні дуже пильно.

Важливо розуміти, що масло виконує роль не тільки мастила, але і охолоджувача двигуна. Саме тому, після довгого простою автомобіля найкраще здійснити заміну масла в ДВЗ, так Ваш двигун прослужить набагато більшу кількість часу.

Послідовність дій при заміні масла ДВЗ ?

  • Для того, щоб якісно змінити масло, потрібно добре прогріти автомобіль. Рекомендується довести її до робочої температури, а далі виконувати подальші дії
  • Після цього, автомобіль виставляється на нейтральну передачу і відкривається капот. Знімається фільтр і під дно транспортного засобу ставиться тазик, щоб старе зіпсоване масло стекло.
  • Відкривається кришка, яка розташована на двигуні, щоб тиск в системі знизиться до мінімуму.
  • Після того, як масло практично повністю скло, фільтр оглядається і при необхідності пропонується заміна.
  • Проводиться промивка двигуна перед заміною масла, і заливається новий якісний продукт. Надягають ущільнювачі і закріплюється фільтр.
заміна масла в ДВЗ

Після виконання всіх робіт, автомобіль в обов’язковому порядку тестується фахівцями. Для того, щоб на панелі керування не вискакувало ніяких помилок. Так само, в кінцевому підсумку мотор прогрівається і експлуатується кілька хвилин на високих оборотах, щоб заміна масла в двигуні сталася максимально якісно.

Чому варто заїхати на наше СТО?

На нашому автосервісі відбуваються всі види ремонтів. Ми допоможемо Вам заощадити кошти і якісно виконати роботу. Наші фахівці з легкістю поміняють масло в двигуні в короткі терміни. Хочете недорого обслужити Ваш автомобіль? Заїжджайте на наше висококласне СТО в Києві!

5/5 - (19 отзывов)