Антикорозійна обробка авто в Києві

антикорозійна обробка авто

Часом автомобіль може іржавіти, але сучасні технології дозволяють успішно проводити антикорозійну обробку для запобігання небажаним наслідкам. Це дозволяє продовжити термін експлуатації транспортного засобу. Співробітники нашого автосервісу успішно надають послуги, тому антикорозійна обробка авто в Києві проводиться з урахуванням встановлених стандартів.

Причини корозії і іржі на днищі авто

Виникнення іржі призводить до зниження міцності автомобільної конструкції, причому в днищі можуть утворюватися діри.

При будь-якій взаємодії днища машини з горбками на дорожній поверхні захисне покриття перестає бути цілісним. Згодом здійснюється збір води і бруду. Однак професіонали гарантують, що антикорозійна обробка старого авто може бути успішно проведена.

Вартість антикорозійної обробки авто

ПослугаЦіна
Мийка днищавід 150 грн.
Обробка днищавід 1300 грн.
Обробка прихованих порожнинвід 800 грн.
Обробка порогів антигравіємвід 500 грн.
Обробка колісних ароквід 250 грн.
Обробка уражених діляноквід 250 грн.

Матеріали для антикорозійної обробки авто

антикорозійна обробка днища авто

Для проведення обробки автомобіля з метою запобігання корозії ми застосовуємо різні матеріали, засоби. Зазвичай продукція створюється на основі наступних активних речовин:

  • бітумні смоли;
  • каучук;
  • рідкий пластик;
  • мінеральне або синтетичне масло;
  • парафін.

Бітумні мастики на основі синтетичних смол часто відрізняються оптимальною механічною міцністю і гарантують високий рівень захисту від зовнішніх факторів.

Засоби на основі каучуку важко використовувати, але досягнутий ефект зберігається довше.

Рідкий пластик ми зазвичай використовуємо в якості додаткового покриття, адже по міцності він поступається іншим.

Засоби, що створюються на основі масел (мінеральні або синтетичні), зазвичай використовуються для антикорозійної обробки внутрішніх порожнин автомобільних кузовів.

Ми завжди вибираємо найбільш якісні та ефективні засоби для антикорозійної обробки авто, щоб результат заходу відповідав очікуванням автомобілістів.

Етапи обробки днища антикорозійними засобами

антикорозійна обробка старого авто

Ми завжди проводимо антикорозійну обробку днища авто за такими етапами:

  • Мийка. Спочатку всі деталі важливо ретельно очистити від бруду. В іншому випадку антикорозійні матеріали не будуть міцно триматися, тому ефективність істотно знизиться.
  • Сушка. Потім потрібно ретельно просушити всі оброблювані місця. Інакше речовини не будуть триматися.
  • Нанесення антикорозійних засобів. Днище машини важливо обробляти, використовуючи валики або малярні пензлики. Матеріали наносять в 3-4 шари. Також буде потрібна проміжна сушка шарів тривалістю 30-60 хвилин. Остаточна сушка проводиться добу.

Багато потенційних клієнтів запитують у нас, скільки коштує антикорозійна обробка авто. Точну відповідь на питання можлива лише в індивідуальному порядку, адже потрібно враховувати масштаби виконуваних робіт і використовувані матеріали.

Переваги звернення в наш автосервіс

Звертаючись в наш автосервіс, можна бути впевненими в тому, що захід проведуть правильно і з урахуванням встановлених стандартів. До того ж ціна на антикорозійну обробку авто буде оптимальною, а дізнатися її можна перед тим, як відбудеться співпраця і без подальшого завищення.

5/5 - (27 отзывов)