Чіп тюнінг автомобілів в Києві

чіп тюнінг двигуна автомобіля

Організовуючи роботу двигуна свого авто, кожен власник шукає компроміс між ресурсом мотора, його економічністю і токсичністю вихлопів. Часом досить просто виконати чіп-тюнінг для того, щоб змінити машину під конкретного водія. Останній може вибрати для себе економічну або стандартну прошивку в залежності від того, яку потужність він хоче отримати в результаті.

Що таке чіп-тюнінг і для чого він потрібен

По суті, мова йде про поліпшення характеристик двигуна за допомогою змін програмного забезпечення авто. Всі ті процеси, які йдуть під контролем електронного блоку управління, функціонують на підставі параметра програмного забезпечення безпосереднього заводу-виробника. На практиці він виставляє окремі обмеження на експлуатацію силового агрегату, внаслідок чого його ресурс використовується не повністю. Достатньо всього лише грамотно змінити програмне забезпечення бортового комп’ютера для того, щоб внести відповідні коригування вприскування палива, тим самим покращуючи характеристики двигуна. Потужність його, відповідно, підвищується.

Чіп-тюнінг, в першу чергу, виконується для того, щоб заощадити кошти, так як подібна модернізація обходиться дешевше, ніж внесення механічних змін в конструкцію двигуна. Ще одна перевага – збільшення потужності мотора, завдяки чому він розвиває свій потенціал по максимуму, в обхід обмежень виробника. Деякі вважають, що чіп-тюнінг не дозволяє економити пальне, насправді, це не зовсім так, якщо врахувати, що витрата залишається на колишньому рівні, незважаючи на підвищення характеристик двигуна, а це – та ж економія.

Вартість чіп-тюнінгу двигуна авто

ПолугаЦіна
Stage1. Перший рівень40-140$
Stage2. Другий рівень90-190$
Stage3. Третій рівеньвід 480$

Чи безпечно перепрошивати автомобіль і які можуть бути наслідки

прошивка авто

Насправді, якщо виконати чіп-тюнінг правильно, то негативних наслідків для автомобіля точно не буде. Мова йде про використання штатної прошивки, на основі якої визначаються потрібні параметри, попередньо пройшли повноцінне тестування на стабільність і правильність роботи. Інша справа, коли хтось має одну прошивку для конкретної модифікації авто, і намагається закачати її на зовсім інші моделі, не враховуючи їх штатних характеристик. Подібний підхід, як мінімум, викликає нестабільність роботи двигуна.

Перевага полягає ще і в тому, що на гарантію чіп-тюнінг не впливає, звичайна діагностика не виявляє такого втручання. Змінити внесені раніше коригування можна при завантаженні дилером оригінальної програми в оновленому варіанті, втім, дилери оновлюють програмне забезпечення не так часто.

Stage1, Stage2, Stage3 в чому різниця

Для того щоб зрозуміти, що являє собою процедура чіп-тюнінгу, слід зрозуміти, що означає Stage1, Stage2, Stage3. По суті, це чіп-тюнінг, розкладений по рівням від 1 до 3.

Stage1 вважається полегшеним рішенням, його використовують ті, хто не наважується чіпати залізо. В рамках розумних вимог у цьому випадку можна зменшити витрату палива, видалити обмежувач, відключити каталізатор, якщо він вийшов з ладу. Даний тип чіп-тюнінгу вважається одним з найбільш затребуваних і для повсякденних потреб він цілком підходить. Якщо прошивка виконана коректно, то вона працює в якості заміни заводської, виконуючи всі функції.

Stage2 – це більш складний варіант, коли прошивка пишеться під певний запит, а двигун піддається деяким апаратним доопрацюванням. Коштує такий варіант дорожче, відповідно, і трудовитрати істотно відрізняються.

Stage3 передбачає використання спеціального стенду, на якому проводяться необхідні заміри силових параметрів двигуна, регулюється потужність, крутний момент, перевіряється гальмівна система. В цьому випадку машина кардинально оновлюється. Для щоденного використання це вже не підходить, скоріше, більше для гонок. Природно, і вкладення в цьому випадку будуть більш капітальними.

Які характеристики двигуна ми можемо змінити

чіп тюнінг vag

Програмування подібного типу дозволяє зробити більш чутливою педаль акселератора, внести зміни до режиму коробки-автомат і налаштувати інші функції, аж до того, що фари протягом певного часу будуть ще працювати після того, як вимикається запалювання. Це тільки мала частина параметрів, які змінюються після проведення чіп-тюнінгу.

Переваги звернення в наш автосервіс

Намагатися самостійно змінити налаштування ні в якому разі не потрібно, так як це не зможе зробити людина, яка не має в даній області певних навичок і досвіду. У той же час наші фахівці виконують таку послугу в Києві неодноразово, а тому здатні детально розписати кожному клієнту, як саме виконується перепрошивка і в чому криються переваги подібної модернізації. Така процедура для авто не представляє небезпеки, при необхідності завжди можна відкотити настройки до заводської конфігурації.

5/5 - (27 отзывов)