Ремонт стартерів в Києві

ремонт стартера авто

Автосервіс пропонує послугу ремонт стартерів за найкращими цінами в Києві. Поломка цього вузла може привести до неможливості виїхати з місця стоянки, тому при перших ознаках несправності цієї деталі треба звертатися до професійних механікам. Діагностика та ремонту цього вузла – запорука безпеки водія, його транспортного засобу та інших учасників дорожнього руху.

Автомеханіки відносять ремонт стартерів на СТО до процедури середньої складності, але для її проведення будуть потрібні деякі умови. Автомобіль треба загнати на оглядову яму, фахівець повинен знати пристрій даного вузла і мати спеціальні інструменти. Дуже багато водіїв України при виникненні проблем з пристроєм за краще довірити свій автомобіль нашого сервісу.

Ціни на ремонт стартерів

ПослугаЦіна
Заміна щіток стартеравід 200 грн.
Заміна втулок стартеравід 200 грн.
Заміна бендикса генераторавід 500 грн.
Заміна втягуючого релевід 700 грн.
Заміна якорявід 700 грн.
Заміна планетаркивід 250 грн.

Послуги з ремонту стартерів від автосервісу

Багато автолюбителів вважають за краще довіряти ремонт стартера автосервісу, тому що не впевнені, що зможуть правильно діагностувати поломку.

Можливість поломки пристрою можна помітити на ранніх етапах, коли несправність ще не сильно дає про себе знати. Найчастіше вона проявляється вільним провертанням ключа або гучним скреготом. Якщо у автомобіля починаються подібні проблеми, треба вирушати в СТО на діагностику і усунення поломки. Ось головні ознаки несправності пристрою:

діагностика стартера
 • ключ не запускає запалювання при першому обороті;
 • затримка початку роботи при зарядженому акумуляторі;
 • затримка повернення в початкове положення після старту;
 • не зупиняє обертання після старту.

Несправність може проявлятися безліччю різних ознак, тому при натяку на поломку краще виконати розбирання стартера і його ремонт (при необхідності), щоб уникнути раптового виходу пристрою з ладу.

Для ремонту або заміни пристрою треба вибрати надійний автосервіс, де працюють досвідчені фахівці. Наша компанія виконує всі ремонтні роботи по усуненню поломок автомобіля. Серед них:

 • ремонт якоря стартера;
 • заміна щіток;
 • заміна колекторних пластин;
 • заміна втулок якоря;
 • підбір протилюфтових шайб.

Фахівці нашої компанії чудово розбираються в типах поломок всіх систем автомобіля. Ми використовуємо тільки найсучаснішу діагностичну апаратуру і інструменти.

Етапи ремонтних робіт

Ремонт пристрою проводиться в кілька етапів:

 • Автомобіль заганяють на оглядову яму.
 • Пристрій відключається від акумулятора – з нього знімаються клеми і кабелі від втягує реле, після чого треба відкрутити болти кріплення.
 • Знімається обшивка захисту рухового відсіку, вузли і механізми, що перешкоджають доступу до потрібної ділянки.
ремонт стартера автомобіля

Для виконання якісної діагностики може знадобитися перебирання стартера. Сам пристрій складається з декількох деталей:

 1. якоря;
 2. статора;
 3. бендикс;
 4. тягового реле;
 5. щіток і щіткотримачів.

Для відновлення працездатності може знадобитися заміна щіток стартера, або інших деталей пристрою. У деяких випадках заміна однієї-двох деталей не зможуть повернути пристрою повну працездатність. Тоді, щоб уникнути виникнення аварійної ситуації в дорозі з вини поломки, фахівці автосервісу пропонують заміну стартера.

Вартість ремонту стартера автомобіля

У різних автосервісах ціни на ремонт стартерів можуть відрізнятися. Дуже багато залежить від постачальників запчастин на автомобілі, моделі транспортного засобу. Наш автосервіс пропонує якісні запчастини за помірною ціною і кваліфікованих механіків, що мають величезний досвід по роботі зі стартерами різних моделей автомобілів. На всі роботи дається гарантія. Замовити діагностику і ремонт можна на сайті компанії або по телефону. Якщо автовласникові потрібно ремонт стартера в Києві, то наш автосервіс – це місце де можна знайти кваліфіковану допомогу, адже тут працюють найкращі фахівці.

5/5 - (25 отзывов)