Діагностика автокондиціонерів в Києві

діагностика автокондиціонера

Процес перевірки функціонального стану системи кондиціонування в автомобілі неможливий без наявності деяких пристроїв. Як показує статистика, головними причинами поломок пристроїв є помилки при заправці і витік холодоагенту. Як можна виявити місце витоку і відновити роботу системи?

Зараз практикується пошук неполадок 2-ма способами:

  • Спеціальними течошукачами;
  • Ультрафіолетом.

Перші пристрої вловлюють наявність в повітрі холодоагенту. Середня чутливість пристроїв дозволяє повідомити про несправності, якщо відбувається витік речовини від 5 грамів.

Існує велика кількість таких приладів. Одні з них прості в використані, до інших необхідний особливий підхід. Деякі здатні точно вказати на місце, але старіші моделі показують тільки концентрацію речовини. В останньому випадки витік виявляється шляхом пошуку найвищої точки концентрації.

Електронні прилади визначають область протікання, але що робити, коли він не може виявити точне місце? Для цього слід скористатися ультрафіолетовими барвниками. Суть такої методики полягає в наступному: система заправляється холодоагентом разом з маслом і барвником, склад якого при зіткненні з ультрафіолетом змушує виробляти свячень елементи. Барвник не вносить корективи в роботу системи. Деякі автовиробники наповнюють кондиціонери подібним речовиною вже на заводах.

Діагностика кондиціонера останнім способом володіє і своїми недоліками – не всі дільниці відкриті для загального огляду, тому виникає необхідність розбирання.

В процесі перевірки не обійтися і без традиційної заправної консолі з манометрами. Стрілки приладу, що показують тиск, здатні вказати на деяку проблему. Визначити поломку подібним способом здатний тільки висококваліфікований фахівець.

Ціни на діагностику автокондиціонерів

ПослугаЦіна
Пошук витоку фреонувід 300 грн.
Перевірка тиску фреонувід 200 грн.
Перевірка герметичності системи азотом100 грн.
Комп’ютерна діагностика автокондиціонеравід 300 грн.
Діагностика компресора (на стенді)від 300 грн.

Діагностика автокондиціонерів в Києві для будь-яких авто

діагностика кондиціонера автомобіля

Провести діагностику кондиціонера авто можна в нашій компанії. Результат від процесу досить важливий, адже саме від нього залежать подальші ремонтні дії. Помилки приведуть до зайвих розтрат і втрати власного часу. Ми виключаємо такі ситуації і гарантуємо високу якість виконаної роботи.

Не рекомендується ігнорувати перевірку системи. На нашій практиці траплялося безліч випадків, в яких власники авто були впевнені в повній справності системи, а через короткий проміжок часу зверталися до нас з метою ремонту. Діагностика здатна виявити неполадку ще на ранній стадії, відповідно потрібно тільки косметичний ремонт.

Діагностика кондиціонера в Києві запобіжить поява серйозних несправностей. Наші досвідчені фахівці виконають перевірку пристрою на найвищому рівні. При виявленні будь-яких несправностей ми моментально сповіщаємо водія і даємо рекомендації по подальших дій, спрямованих на виправлення поломки.

5/5 - (27 отзывов)