Шиномонтаж в Києві

шиномонтаж

Швидкість і свобода в управлінні автомобілем, безпосередньо залежить від якості встановлених шин. Чим краще і професійніше покришки, тим приємніше буде їздити на такому автомобілі. Швидка і якісна заміна шин – це найважливіша умова при експлуатації машини. Якщо Ви шукайте послуги шиномонтажу в Києві, то ласкаво просимо до нас!

Наша компанія вже декілька років надає послуги шиномонтажу в Києві. На нашому автосервісі працюють тільки професійні автомеханіки, яким можна довіряти. Ми є «топовим» автосервісом в Києві і щодня тішимо своїх клієнтів. Хочете перевзути машину за ціною нижче ринкової? Тоді заїжджайте на наше СТО!

Перелік послуг, що надаються:

 • Заміна покришок в короткий час;
 • Якісна балансування коліс;
 • Сход-розвал сходження;
 • Ремонт проколів і порізів на камерах і покришках;
 • Сезонне зберігання гуми;
 • Установка якісних вітчизняних, а так же імпортних шин.

Заміна гуми – швидко і недорого!

монтаж шин авто

Деякі люди думають, що перевзувати гуму потрібно раз на рік, але це зовсім не так. Професіонали рекомендують постійно стежити за станом гуми, щоб завжди знаходиться в безпеці. У будь-який момент Ваші покришки можуть прийти в непридатний стан, саме тому варто знайти якісне місце, яке надає послуги шиномонтажу.

На нашому автосервісі Ви зможете швидко перевзути машину за ціною, яка Вас здивує. Ми міняємо покришки не тільки на легкових автомобілях, але так само і на вантажних. Шиномонтаж в Києві пропонує широкий асортимент шин, тобто Ви зможете вибрати будь-які покришки від провідних світових брендів за низькими цінами!

Так само, якщо Ви шукайте шиномонтаж поруч, то можете сміливо заглядати до нас. Сотні постійних і задоволених клієнтів щодня приїжджають до нас, щоб скористатися професійними послугами.

Наш автосервіс готовий прийняти гуму на сезонне зберігання. Якщо Вам ніде скласти покришки, у Вас немає гаража, а вдома залишати просто не хочете, то можете віддати її нам і в наступному сезоні перевзути її назад.

Безпека – це головна перевага на дорозі!

послуги шиномонтажу

Якщо на швидкості в 90-100 км / ч Ви відчуваєте смикання керма, і з’явився незрозумілий звук під колесами, то слід терміново звернутися в автосервіс. На нашому СТО, Ви не тільки можете скористатися послугами шиномонтажу, але так само зробити балансування коліс. Професійні автомеханіки проведуть діагностику, знайдуть несправність і усунуть все швидко і якісно. Ми знімемо старі вантажі і поставимо нові для рівномірного обертання Ваших коліс.

На нашому шиномонтажі, проводиться балансування по найвищим вимогам, тому за свою безпеку Ви можете не переживати!

Установка нових шин

Наш автосервіс надає послугу монтажу і демонтажу коліс. На спеціальному обладнанні, фахівці поставлять нові шини попередньо обробивши спеціальною пастою. Так само, виставлять необхідний тиск в шинах, щоб Ви насолоджувалися їздою в тиші і комфорті!

Розвал сходження

Будь-якому автомобілю час від часу просто необхідно проводити дану процедуру. Якщо Ваші шини зношені абсолютно нерівномірно, то можливо деяке відхилення і навіть «винесення» машини в сторону. Щоб такого не відбувалося, важливо робити сход-розвал сходження. Наші фахівці на професійному обладнанні виконують ремонтні роботи по регулювання кутів обертання коліс.

Ми маємо професійне обладнання, тому на нашому шиномонтажі в Києві можливо зробити сход-розвал абсолютно будь-якої марки авто, а наші фахівці розберуться у всіх нюансах і виправлять поломку.

Ремонт проколів і порізів на шинах

 • Якщо Ви пошкодили колесо в дорозі, а шиномонтажу поруч немає, то наше СТО буде рада бачити Вас завжди! Ми усунемо будь-які проколи, виконаємо підкачування всіх коліс, а так само за Вашим бажанням наші фахівці зможуть провести всі необхідні роботи для безпечної, а головне комфортної їзди!

Чому саме наш шиномонтаж?

 • Швидка і якісно виконана робота. Ми беремо на себе велику відповідальність за Ваше життя і тому ставимося до своєї роботи серйозно
 • Великий досвід роботи. Наш шиномонтаж надає послуги для своїх клієнтів довгий час, і ми зарекомендували себе на ринку, як кращий автосервіс.
 • Ми маємо велику кількість позитивних відгуків, з якими можете ознайомитися прямо зараз!
 • Гарантія роботи. Ми даємо гарантію на всю виконану нами роботу.
 • Широкий спектр послуг. Наша команда професіоналів усуне поломку і проведе ремонт будь-якої несправної деталі в стислі терміни.

У нашому автосервісі Ви знайдете потрібну послугу для себе, а наші майстри зроблять все на вищому рівні. Швидкість і якість – ось слоган нашої компанії. Довіряйте професіоналам і приїжджайте на наш шиномонтаж в Києві!

Рейтинг