Техобслуговування автомобілів в Києві

планове ТО автомобіля

Наш автосервіс проводить планове ТО автомобілів. Це дуже важлива процедура для будь-якого транспортного засобу, так як дуже часто з’являються несправності, які помітити можна тільки при повній діагностиці авто. Багато людей вважають, що технічні обслуговування – це викинуті на вітер гроші, але це в корені неправильно твердження. Воно необхідне кожному автомобілю раз в декілька тисяч пробігу.

Наше СТО надає велику кількість послуг з ремонту і діагностики автомобілів. У нас Ви зможете пройти планове ТО автомобіля. Ми зробимо все якісно і недорого. Якщо Ви не хочете втрачати свій час і гроші, то телефонуйте і записуйтеся прямо зараз!

Ціни на технічне обслуговування авто

ПослугаЦіна
Заміна масла в двигуні150 грн.
Заміна масляного фільтравід 50 грн.
Заміна паливного фільтравід 50 грн.
Заміна повітряного фільтра двигунавід 50 грн.
Заміна повітряного фільтра салонувід 50 грн.
Заміна антифризу рідинивід 200 грн.
Заміна приводного паскавід 150 грн.
Заміна комплекту ГРМ з помпоювід 1200 грн.
Заміна роликів приводавід 150 грн.
Заміна водяної помпивід 600 грн.
Заміна термостатавід 300 грн.
Зняття та встановлення колеса50 грн.
Заміна масла в мостівід 100 грн.

Основні види обслуговування автомобілів (ТО)

Якщо повністю дотримуватися графіка планового технічного обслуговування, то можна в будь-який момент часу відправитися в поїздку і не переживати, що по дорозі може трапитися якась поломка. Завдяки нашому сервісу, Ви можете провести техобслуговування автомобіля в Києві в короткий проміжок часу.

Види техобслуговування авто:

  • Сезонне ТО. Наші фахівці проведуть повну діагностику автомобіля за кілька годин. Виявлять всі неполадки, щоб Ви могли в холодну пору року, пересуватися без проблем на своєму транспортному засобі.
  • ТО-1. Це обслуговування автомобіля, яке проходять кожні 15-20 тисяч кілометрів пробігу. На ньому змінюються деякі витратні елементи, фільтри, масло, колодки, а так само відбувається перевірка рівня технічні рідини. На нашому сервісі крім усього цього, ми перевіримо балансування коліс, рівень тиску, а так само зробимо повну діагностику, щоб Ви могли переконатися в тому, що стан Вашого автомобіля хороше.
  • ТО-2. Проходять дане планове ТО автомобіля раз в 30 тисяч кілометрів. Це більш серйозна діагностика машини, так як за цей пробіг можуть зноситися деякі важливі деталі. Майстри перевіряють стан електроніки, дивляться помилки на панелі управління. Так само, змінюється масляний фільтр, проходить дозаправка масла в гідропідсилювач. Регулюється система управління автомобілем, а так само підкачуються колеса. Фахівці оглядають автомобіль на зовнішні пошкодження і за бажанням власника, усуваються.

Планове техобслуговування авто

тех. обслуговування авто

Стежити за станом механізмів і агрегатів потрібно не тільки з морально-етичних міркувань. По-перше – це безпека і здоров’я. По друге – значна економія бюджету, по-третє – цього вимагає закон. Планове ТО автомобіля проводилося в обов’язковому порядку, водії зобов’язані були возити документ (талон) про його проходження. Зараз це не обов’язково, але без відповідного документа неможливо укласти договір страхування, а він є обов’язковим для власників транспортних засобів. Винятки становлять деякі засоби пересування:

  • Транспорт, зареєстрований військовими, державними органами, які передбачають використання у військових цілях;
  • Засоби пересування, які використовуються відповідними органами для проведення оперативно-розшукових заходів;
  • Всілякі дорожньо-будівельні механізми і трактора з об’ємом ДВС більше 50 см3, які зареєстровані службами технічного нагляду.

Планове технічне обслуговування автомобіля проводиться з метою зберегти машину справною, запобігти раптовий капітальний ремонт. Краще вчасно поміняти масла, фільтри, технічні рідини, інші витратні матеріали, ніж витрачати величезні суми на «капіталку» двигуна або трансмісії.

Якщо деякі регламентні роботи впливають тільки на стан машини, то наприклад, своєчасна заміна фільтруючого елемента кондиціонера, обдування салону, допоможе уникнути простудних хвороб, викликаних бактеріями, що накопичилися в старому фільтрі.

Багато видів робіт можна було б провести самостійно, наприклад заміну масла, свічок запалювання. Але звернувшись на СТО, автолюбитель отримує не тільки послуги по заміні, а й професійний підбір витратних матеріалів. Потрібно не просто їх поміняти, а підібрати максимально відповідають вашому авто. Можна отримати консультації та рекомендації фахівців щодо ефективного використання ТЗ.

Скільки коштує планове ТО автомобіля?

обслуговування автомобілів

Деякі види робіт, автовласник може проводити абсолютно самостійно. Але щоб зберегти гарантію на обслуговування рекомендується проводити його тільки на спеціальних автосервісах. Але деякі думають, що помінявши всі витратні елементи, вони заощадять. Це зовсім не так тому, що якщо Ви не професіонал, то при неправильній заміні тих чи інших елементів Ви витратите в 2 рази більше грошей ніж при обслуговуванні автомобіля на професійному сто.

Ціна на дану послугу починається від 400 грн. Це досить низька вартість за такий великий спектр робіт. Важливо розуміти кожному, що краще заплатити зараз, а заощадити потім. Чим не пройти планове ТО автомобіля і потім переплатити за ремонт.

Наша команда зробить все швидко і якісно! Телефонуйте і записуйтеся на техобслуговування автомобіля в Києві прямо зараз!

У нашому автосервісі можна отримати послуги від кращих професіоналів своєї справи. Досвідчені майстри швидко і якісно проведуть всі визначені виробником роботи, дадуть консультації по ефективному використанню автомобіля.

Ціну на планове техобслуговування можна дізнатися за телефонами.

5/5 - (18 отзывов)