Заміна сайлентблоків в Києві

заміна сайлентблоків

Сайлентблок – це шарнір, який складається з декількох металевих деталей. У свою чергу вони розділені спеціальною вставкою. Даний елемент в автомобілі потрібен для того, щоб гасити вібрація в підвіски, а також шум. Так як, в нашій країні дороги залишають бажати кращого, то даний шарнір просто необхідно постійно міняти, а якщо Ви хочете зробити якісну заміну сайлентблоків, то ласкаво просимо в наш автосервіс!

На жаль, у нас, заміні даної деталі не приділяють багато уваги. Її вважають практично непотрібною і багато хто говорить, що її поломка не представляє ніякої небезпеки для транспортного засобу, а також для його власника, але це зовсім не так! При виникненні несправності і надмірному зносі, відбуваються більш серйозні проблеми вже в інших частинах автомобіля.

Вартість заміни сайлентблоків авто

ПослугаЦіна
Заміна сайлентблока підрамникавід 400 грн.
Заміна сайлентблока балки (без демонтажу)від 500 грн.
Заміна плаваючого сайлентблокавід 300 грн.
Заміна одного важелявід 100 грн.

Ознаки, що вказують на потребу в заміні сайлентблоків

Як і всі деталі в автомобілі, сайлентблоки зношуються, і з часом його потрібно замінити. Є кілька ознак, за якими можна визначити необхідність заміни:

заміна сайлентблоків задньої балки
  • Вібрація. Перша ознака того, що сайлентблоки стали несправними – це биття і шуми в області підвіски автомобіля. Дані вібрації збільшують люфт в підвісці і починається биття коліс в процесі експлуатації.
  • Стукоти. Якщо при їзді Ви чуєте сторонні звуки, то потрібно терміново звертатися в автосервіс. Швидше за все, це несправність в передній частині підвіски і потрібна термінова заміна передніх сайлентблоків.
  • Відхилення коліс. При зносі сайлентблоків рульове колесо може відхилятися в ту або іншу сторону. Так само, створюється люфт в рульовій частини, в результаті кермо відхиляється від заданого руху.
  • Погане гальмування. Сайлентблоки не беруть участі в гальмуванні, але при несправності вони дуже сильно впливають на задні диски. При екстреному гальмуванні може бути сильна розгойдування задньої частини транспортного засобу, а також можуть траплятися різкі замети. У таких випадках потрібна заміна сайлентблоків задніх важелів.

Етапи заміни сайлентблоків

заміна передніх сайлентблоків

Після того, як Ви помітили одну з даних проблем і звернулися в автосервісі, там роблять кілька етапів по заміні.

Насамперед виконується повна діагностика автомобіля, щоб точно виявити проблему. Проводиться візуальний огляд передніх важелів, а також всієї підвіски транспортного засобу. Далі, якщо проблема пов’язана з поломкою сайлентблоків, то автомобіль заганяється на підйомник і розбирається рульова частина. Якщо проблема виникла з пошкодженням і потрібна заміна задніх сайлентблоків, то знімаються дискові гальма і розбирається задня підвіска.

Деталі змінюються, і автомобіль повністю збирається. Після ремонту перевіряється люфт коліс на спеціальному обладнанні. Далі, автомобіль тестується і виставляється розвал сходження. Так само, після візуального огляду, автомобіль віддається своєму власникові.

Чому рекомендують нас для заміни сайлентблоків важелів?

Наш автосервіс рекомендує велику кількість людей. На ринку ремонту автомобілів ми знаходимося більше 10 років і щодня тішимо своїх клієнтів. Вартість робіт у нас набагато нижче ніж у конкурентів тому, що наше гасло – це демократичні ціни! Якщо Ви хочете якісно і недорого, то приїжджайте на наше СТО!

5/5 - (17 отзывов)