Заміна прокладки ГБЦ в Києві

заміна прокладки гбц

Щорічно на ринку з’являється велика кількість нових автомобілів, вони розрізняються моделями, розмірами, марками. З розвитком нових технологій поліпшуються характеристики, які роблять машини потужнішими і швидкими, так само постійно змінюється наповнення, салон і дизайн автомобілів. Однак, можна замінити, що навіть за участю нових розробок, будь-якого автомобіля властиво виходити з ладу. Навіть деякі самі незначні на перший погляд деталі, все одно рано чи пізно доводиться міняти або ремонтувати, серед них прокладка ГБЦ. На нашому сервісі ми недорого виконаємо заміну прокладки ГБЦ!

Не всі розуміють, що через прогорання даної деталі, автомобіль просто може стати на дорозі, так як вона зупинить роботу всього двигуна. Через тонкого шару, їй властиво прогорати, але на нашому автосервісі ми легко і швидко виконаємо будь-які роботи!

Вартість заміни прокладки ГБЦ

ПослугаЦіна
Заміна прокладки ГБЦвід 1500 грн.

Коли може знадобитися заміна прокладки головки блоку циліндрів

замінити прокладку гбц

З попереднього абзацу можна зрозуміти, що це дуже важлива деталь в двигуні. За допомогою неї відбувається повний контроль процесу згоряння бензину, а так само завдяки їй виводяться відпрацьовані газу. Визначити, коли ж потрібно поміняти прокладку ГБЦ, можна за такими ознаками:

  • З’являється сильний шум в автомобілі. Через те, що накопичується велика кількість газів, несправна деталь буде пропускати їх в двигун.
  • Погана робота грубки. Через великої кількості газів, які наповнять мотор, знизиться продуктивність опалювальної системи салону.
  • Тверді патрубки. Якщо при натисканні на патрубки вони будуть досить щільними, значить, прокладка ГБЦ точно прогоріла. Так як, велика кількість газів буде нагнітати надмірний тиск в систему. Заміна прокладки ГБЦ за ціною не буде надвеликої.
  • Збільшився час на заклад автомобіля. Якщо при повороті ключа двигун починає «троїть», то пора так само перевірити стан даної деталі, а при необхідності поміняти прокладку ГБЦ.

Етапи заміни прокладки ГБЦ

заміна прокладки гбц вартість

Технологія і етапи для кожного автомобіля трохи відрізняється, але в загальному і цілому послідовність зберігається. Розкручуються болти і добре промиваються від бруду. Далі, від’єднуються різні деталі, і знімається вся система ГБЦ, знімається головка і проводиться повний демонтаж прокладки.

Після цього, всі зняті деталі ретельно очищаються, і проводиться заміна. Після даної процедури, збірка проходить в зворотному порядку. По закінченню ремонтних робіт перевіряється справність всієї системи і тільки після цього автомобіль віддають господареві. Ціна заміни прокладки ГБЦ починається від 200 грн.

Чому автовласники рекомендують наш автосервіс?

Все просто! На нашому автосервісі Ви завжди можете скористатися будь-якими послугами. У нас, заміна прокладки ГБЦ за ціною в Києві не вдарить по Вашій кишені. Справжні професіонали допоможуть вирішити проблему за дві секунди і постараються зробити все в кілька разів швидше, ніж на інших автосервісах. У своїй роботі ми прагнемо досягти піку, тому наймаємо тільки справжніх майстрів. Хочете відремонтувати автомобіль в короткі терміни? Тоді Вам до нас!

5/5 - (26 отзывов)