Заміна масла авто в Києві

заміна масла

Кожна людина хоче, щоб його автомобіль завжди знаходився в хорошому стані і на ходу. Без спеціального професійного обслуговування це просто неможливо. Необхідно постійно стежити за станом транспортного засобу, а так само міняти витратні елементи в ньому. Діагностика та обслуговування потрібна для кожного автомобіля раз в декілька тисяч пробігу. Заміну масла в Києві Ви можете здійснити у нас!

Наш автосервіс надає різні послуги з обслуговування і ремонту машин будь-яких марок і будь-яких класів. Ми допоможемо Вам зберегти автомобіль у відмінному стані і продовжити час його експлуатації. Наше СТО впевнене в якості виконаних робіт і саме тому, ми даємо гарантії на ремонт. Якщо Ви хочете швидко і недорого обслужити свій автомобіль або усунути будь-які несправності, то не втрачайте часу і приїжджайте до нас прямо зараз!

Ціни на заміну масла в автомобілі

ПослугаЦіна
Заміна масла в двигунівід 150 грн.
Заміна масляного фільтравід 50 грн.
Заміна масла в мостівід 100 грн.
Заміна масла МКППвід 200 грн.
Заміна масла АКППвід 450 грн.
Долив гідравлічного масла зчепленнявід 100 грн.
Заміна гальмівного маславід 100 грн.
Заміна масла ГУР гідропідсилювачавід 200 грн.

Заміна масла в автомобілі за привабливою ціною

заміна масла в автомобілі

Заміна масла в автомобілі – це дуже важлива справа, але в той же час швидке і досить просте. Експерти рекомендують міняти масла в двигуни кожні 10 тисяч пробігу. При такому обслуговуванні, Ваш транспортний засіб буде завжди на ходу. Найнеобхідніший інструмент для заміни масла в авто – це увагу і максимальна акуратність. Так само, при таких роботах змінюють масляні фільтри, прокладки, а так само ущільнювачі зливної пробки. Це обов’язкова процедура при заміні моторного масла.

Для того, щоб якісно і швидко замінити масло в автомобілі, потрібно прогріти двигун до певної температури. Після цього, відкрити кришку масляного фільтра і почекати деякий час для того, щоб впав тиск в моторі. Далі, дістається масляний фільтр і зливається старе масло, а потім закачується нове. Для виконання таких робіт, справжнього майстра необхідний всього лише годину часу. Вартість заміни масла в авто досить низька. Ціна на дану послугу починається від 400грн. Якщо Ви хочете залити в свій автомобіль якісне масло, то звертайтеся в нашу автомайстерню.

Топ порад по заміні масла:

  • Обережно і якісно вибирайте масло для Вашого автомобіля. Не варто економити на витратних елементах в авто. Найкраще, підбирати масло, яке відповідає основним вимогам та гостами. Пам’ятайте, що в’язкість масла – не говорить про якість даного продукту.
  • Виконуйте заміну частіше. В повітрі і на дорозі дуже багато пилу і бруду. Не дивлячись на те, що в кожному автомобілі стоять повітряні фільтри, варто розуміти, що не один фільтруючий елемент не може затримати всю грязь. Вона потрапляє в мотор і таким чином зменшується термін експлуатації всього авто.
  • Не користуйтеся присадками для моторного масла. Це тільки збільшує знос деталей в двигуні, а позитивний ефект є короткочасним.
  • Постійно стежте за кількістю масла в моторі. Якщо його буде недостатньо, то деякі деталі і шестерні будуть тертися один об одного. Це так само призводить їх до якнайшвидшого зносу. Так само, ніколи не перелийте масла з одного авто в інший, це теж негативно позначається на стані мотора.
  • Проводьте заміну масло в автомобілі тільки у перевірених продавців. Підроблене або неякісне моторне масло може сильно нашкодити транспортному засобу. Якщо Ви все-таки зважилися придбати його самостійно, то робіть це тільки на професійних СТО по заміні масла або в спеціалізованих магазинах!

Види заміни масла на нашому автосервісі

Ми виконуємо:

  • Заміну масла в двигуні;
  • Заміну масла в АКПП;
  • Заміну масла в МКПП.

Наш автосервіс надає послуги з експрес заміні масла. Ми продовжимо життя Вашого автомобіля! Так само, ми здійснюємо ремонт і обслуговування автомобілів за низькими цінами. Хочете якісно і швидко? Звертайтеся в наш автосервіс!

5/5 - (27 отзывов)