Діагностика автомобіля в Києві

діагностика авто

Кожен автолюбитель знає, що набагато дешевше попередити поломку авто, ніж в самий невідповідний момент зіткнутися з тим, що ваш транспортний засіб вийшов з ладу. Наш автосервіс в м. Київ надає повний комплекс діагностичних маніпуляцій з метою забезпечення комфорту своїх клієнтів за кермом.

Автодіагностика – це процедура, яка вимагає від фахівця певних професійних навичок в даному питанні і наявності спеціального інструментарію для якісного проведення. Наші фахівці – це професіонали своєї справи, які регулярно проходять навчання, спеціалізуючись на тонкощах всього процесу.

Ціни на діагностику автомобіля

Послуга Ціна
Діагностика ходової (підвіски) 150 грн.
Комп’ютерна діагностика (зчитування помилок) 200 грн.
Передкупівельна діагностика автомобіля 600 грн.
Перевірка компресії в циліндрах від 400 грн.
Діагностика системи охолодження 100 грн.
Діагностика вихлопної системи 100 грн.
Діагностика електросистем автомобіля від 200 грн.
Діагностика системи обігріву салону автомобіля від 100 грн.
Комп’ютерна діагностика визначенням проблем від 300 грн.
Діагностика стану рідин 50 грн.
Діагностика кузова товщиноміром ЛКП 200 грн.

Коли може знадобитися діагностика машини?

повна діагностика автомобіля

Як показує практика, за даною послугою на СТО, найчастіше, звертаються власники і покупці старих транспортних засобів з метою з’ясування для себе деяких питань і розуміння необхідних подальших ремонтних маніпуляцій.

  • Комплексна діагностика автомобіля. Як правило, до цього процесу наближаються поступово автовласники старих «екземплярів». Непомітно це прийти не може, тому що машина буде подавати різні знаки. Наприклад, виникають труднощі при запуску, збільшився витрата масла, з вихлопної труби йде димова завіса, зникає компресія в циліндрах і т.д. Комплексній діагностиці авто включає в себе повний спектр як діагностичних послуг для виявлення тієї самої поломки, так і відновлювальних маніпуляцій. Мета майстра – все механізми і вузли автомобільного двигуна довести, практично, до заводського стану. Клієнти задаються питанням: Наскільки витратна повна діагностика авто за ціною? Відповідь однозначна дати не зможе ніхто, поки фахівець не проведе повне розбирання і не з’ясує наявність дефектів.
  • Передпродажна діагностика. Відповідальний власник авто підходить до продажу свого транспортного засобу усвідомлено, а для цього необхідно пройти передпродажну діагностику, щоб адекватно оцінити стан машини, працездатність і її вартість. Крім того, документ, виданий нашими майстрами, є гарантом чесності для майбутнього покупця, з відповідністю ціни і стану механізмів.
  • Комп’ютерна діагностика. Повна діагностика автомобіля електронних систем і не тільки. Подібна я операція допомагає провести комплекс необхідних, а часом, навіть обов’язкових процедур, які контролюють стан електронної складової автомобіля, а також діагностувати механічну систему, підвіску мотора, трансмісію та інші вузли. Без справної електроніки більшість систем автомобіля просто не зможуть працювати, а своєчасна діагностика допоможе уникнути цього.
  • Діагностика ходової. Ходова система авто страждає перша і пов’язано це з нерівністю дорожнього покриття. Несправність в цій частині тягне за собою і поломки в інших системах, механізми. Саме з цієї причини важливо вчасно ліквідувати найменші відхилення в роботі ходової, що можливо лише після кваліфікованої допомоги технічних діагностів.

Де можна зробити діагностику автомобіля?

Пройти професійну діагностику авто в Києві можна на нашому СТО, де вам завжди готові допомогти і розібратися з будь-авто проблемою.

Діагностика автомобіля за ціною є досить доступною маніпуляцією і, як то кажуть, краще не допустити даної поломки, ніж ремонтувати вже вийшов з ладу агрегат. Телефонуйте нам і замовляйте послугу авто діагностичне за найдоступнішою ціною з 100% гарантією якості!