Заміна фільтрів автомобіля в Києві

заміна фільтрів авто

Кожен автомобіліст знає, що заміна фільтрів – це необхідно для будь-якої машини. Так як з часом вони забиваються, лопаються і тріскаються, потрібно постійно оновлювати їх. Ми виробляємо заміну фільтрів авто на абсолютно будь-яких марках. Професійні фахівці зроблять все швидко і якісно, ​​а Вам потрібно буде просто почекати до 30 хвилин!

На нашій СТО проводиться великий перелік робіт. Щодня ми обслуговуємо десятки автомобілів. Якщо Ви хочете, щоб Ваш автомобіль прослужив довгий час, то робіть заміну фільтрів автомобіля в Києві тільки у нас!

Які фільтри потрібно міняти в автомобілі?

В автомобілі є велика кількість систем, в кожній з яких стоїть фільтр, який відповідає за те, щоб в ту чи іншу систему не потрапила бруд і пил. На нашому автосервісі проводять заміну:

  • Масляний фільтр двигуна. Це найважливіший елемент в системі захисту всього двигуна. Якщо вчасно не зробити цю заміну фільтру автомобіля, то можна просто на просто вбити мотор. Робоча здатність даної деталі становить 10-15 тисяч кілометрів і якщо Ви давно не міняли даний розхідник, то рекомендуємо звернутися в наш автосервіс.
  • Повітряний фільтр. Даний елемент захищає Ваш двигун від попадання пилу. Підраховано, що на кожен літр палива через нього проходить близько 12 літрів повітря. Якщо Ви вчасно не будете робити заміну фільтру авто, то незабаром вся пил полетить до Вас в мотор.
  • Салонний фільтр. Ця деталь захищає Ваші легені від попадання вихлопних газів, бруду і пилу в салон Вашого автомобіля. На наших дорогах даний розхідник краще міняти кожні 5 тисяч кілометрів, щоб на наражати на небезпеку власне здоров’я.
  • Паливний фільтр. Така заміна фільтра автомобіля необхідна найбільше. Він захищає всю паливну систему від попадання дрібних каменів, а так само бруду. Іноді, на АЗС завозять не зовсім якісне паливо, але завдяки фільтру, в свічки і поршні йде лише найпотрібніше і чисте.

Заміна фільтрів авто ціна?

ПослугаЦіна
Заміна масляного фільтравід 50 грн.
Заміна паливного фільтравід 50 грн.
Заміна повітряного фільтра двигунавід 50 грн.
Заміна повітряного фільтра салонувід 50 грн.

Дана послуга сильно розрізняється за вартістю. Залежно від марки вартість заміни фільтрів автомобіля може бути, як дуже низька, так і дуже висока. В основному власнику транспортного засобу дана процедура вийде в 300-450 грн.

Ми займаємося ремонтів і діагностикою машин вже багато років! Наші фахівці сертифіковані і мають найкращими знаннями в області техобслуговування машин. Хочете якість? Хочете заощадити? Тоді наші двері відкриті для Вас!

5/5 - (18 отзывов)