Ремонт коробки передач DSG в Києві

ремонт dsg

Не так давно з’явилися роботизовані преселективні коробки передач, оснащені двома зчепленнями. За цей час вони стали особливо популярними серед окремих автовласників, проте багато хто вже зіткнувся з необхідністю виконати ремонт DSG в Києві. Спочатку їх позиціонували як досить економічну заміну варіатором і АКПП в традиційній формі. Однак для DSG теж властиві певні проблеми.

Типові несправності коробок передач DSG

Одна з найпоширеніших поломок – це стирання фрикційних дисків внаслідок механічного зносу. В результаті робота КПП сповільнюється, може з’явитися запах гару або пропадають парні або непарні ступені – такі прояви можна помітити, якщо потрібен ремонт dsg dq250. Зноситися можуть також клапани, що відповідають за регулювання подачі масла. Якщо соленоїди виходять з ладу, то тиск в коробці передач порушується, при наборі швидкості можна спостерігати ривки.

Ще одна поширена несправність – це поломка мехатронного модуля, ремонт коробки передач dsg в цьому випадку неминучий. Даний елемент особливо важливий в конструкції, в той же час він вважається одним з проблемних. Збої можуть бути різного характеру, всі помилки зберігаються в ЕБУ. Двомасовий демпфер також може зноситися або деформуватися. У підсумку автовласник чує скрегіт або брязкання металу на холостому ходу – на даному етапі він вже повинен зацікавитися тим, скільки коштує ремонт dsg.

Вартість ремонта DSG 6 и DSG 7

ПослугаЦіна
Діагностика DSGвід 100 грн.
Адаптація DSGвід 100 грн.
Зміна зчеплення DSG 7від 9500 грн.
Зміна зчеплення DSG 6від 12000 грн.
Зміна зчеплення S-Tronicвід 12300 грн.
Ремонт коробки передач DSG / S-Tronicвід 6500 грн.
Ремонт мехатронікавід 4000 грн.
Замена мехатроникавід 1000 грн.
Ремонт двомасового маховика DSG – S-Tronicвід 7500 грн.

Ознаки, які свідчать про поломку DSG

ремонт мехатроніка dsg 7

Можна виділити кілька симптомів, за якими практично безпомилково виявляється характер поломки:

  • Дивний шум з коробки передач – найперший прояв, що свідчить про те, що з DSG щось не так і може знадобитися ремонт мехатроніка dsg 6.
  • Ривки при розгоні – основні сигнали, які говорять про те, що трансмісія працює неправильно. Часто це підвищене навантаження на КПП, в результаті чого зчеплення зношується досить швидко.
  • Повільний відгук. Якщо спостерігаються затримки, це означає, що DSG несправна. Швидше за все, виною цьому виступає зношене зчеплення або інші, більш серйозні проблеми, як ремонт коробки dsg.
  • Проблеми з певними передачами. При включенні деяких ступенів можна відчувати відчутні поштовхи або передачі зовсім перескакують.

Які мехатроніки ми ремонтуємо

Заміна зчеплення DSG 6

Було б невірно звинувачувати мехатронік у всіх неполадки DSG, часто майстри стикаються з необхідністю виконати заміну зчеплення DSG 7. У той же час більшість поломок дійсно пов’язано саме з ним. Мехатронний модуль контролює процеси, що протікають в коробці передач, саме він вибирає момент для перемикання, подає команди на інші вузли трансмісії.

Визначити проблеми максимально точно дозволяє поглиблена діагностика, що виявляє навіть необхідність виконання ремонту плати мехатроніка. Вся процедура займає зовсім небагато часу завдяки використанню високотехнологічних стендів. Якщо поломка мехатроніка DSG присутня, то вона обов’язково буде знайдена, а вузол відновлений незалежно від того, чи йде мова про електронну, гідравлічну або програмну несправність.

Ремонт Мехатроніка DSG 6 і DSG 7

Фахівці виконують ремонт DSG 6 і DSG 7, дані механізми є досить складними, а тому відновлення їх працездатності повинні виконувати лише фахівці цієї сфери. Самостійно зробити це не вийде, так як подібна самодіяльність часто призводить до додаткових ушкоджень коробки передач. Ремонт DSG 7 і 6 повинні виконувати тільки професіонали.

Переваги ремонту коробки передач в нашому автосервісі

Наші фахівці готові провести повноцінний комплексний ремонт мехатроніка dsg 7 за ціною досить прийнятною, замінюючи несправні соленоїди, перефарбовуючи вузол повністю або відновлюючи струмопровідні плати. Всі маніпуляції проводяться на фірмовому обладнанні, а багаторічний досвід роботи в даному напрямку дозволяє виконувати ремонт кпп dsg, навіть найскладніший, максимально оперативно.

5/5 - (18 отзывов)