Заміна гальмівних дисків в Києві

заміна гальмівних дисків

Гальмівні диски на автомобілі змінюються з певною періодичністю, проте якихось особливих правил в цьому плані не існує. Зазвичай установка нових комплектуючих потрібна, якщо колишні вже вийшли з ладу через те, що просто зносилися або були пошкоджені.

Функція і особливості роботи гальмівних дисків

Досить звернути увагу на поведінку транспортного засобу для того, щоб зрозуміти, що гальмівним дискам потрібна заміна. Якщо шлях внаслідок гальмування став відчутно довше або в цей момент машину веде вбік, це – прямі сигнали що необхідно виконати діагностику. Важливим показником є ​​товщина гальмівних дисків, вона може бути мінімальною і максимальною – про це зазвичай сказано в паспорті до авто. Гальмівні диски вважаються розхідниками, зазвичай свій ресурс вони виробляють після 150000 кілометрів пробігу, проте заміні їх можна піддати набагато раніше, якщо, наприклад, використовуються недостатньо якісні, надто жорсткі гальмівні колодки або постійно практикуються різкі види гальмування.

Вартість заміни гальмівних дисків

ПолугаЦіна
Заміна гальмівних дисківвід 400 грн

Основні ознаки зношених гальмівних дисків

заміна передніх гальмівних дисків

Визначити, що диски зносилися, досить складно, орієнтуючись тільки на поведінку авто. У той же час має сенс перевірити товщину їх, якщо мають місце:

  • Зміни поведінки педалі. Якщо вона сильно провалюється, це може, в тому числі, вказувати на зношеність гальмівного диска. Знову ж причинами можуть бути і інші несправності.
  • Уривчастість гальмування. Подібні симптоми нерідко виникають, якщо гальмівний диск зношений нерівномірно.
  • Биття керма – як правило, такий прояв можна спостерігати, якщо диск перекосило або деформувало і на ньому утворилися глибокі борозни. Подібні проблеми виникають також, якщо пошкоджені гальмівні колодки.
  • Свист при гальмуванні, як правило, нехарактерний звук виникає, якщо гальмівні колодки пошкоджені або зношені, однак, якщо вони вийшли з ладу, то їх металева основа, найімовірніше, пошкодила і диск. Саме тому слід перевірити стан обох комплектуючих.

Коли може знадобитися заміна

Додатковими причинами замінити гальмівні диски є наявність деформацій, відколів, тріщин або биття компонента через те, що на нього протягом тривалого часу впливало тепло. Як правило, якщо потрібна заміна дисків, то одночасно з ними змінюються і колодки – цей варіант вважається оптимальним, так як в цьому випадку запчастини можна підібрати від одного і того ж виробника, що незмінно позитивно відіб’ється на подальшій експлуатації автомобіля.

заміна задніх гальмівних дисків

Етапи заміни гальмівних дисків

Гальмівний механізм змінюється тільки з урахуванням рекомендацій виробника, які можна знайти в паспорті авто. Обов’язково слід закріпити супорт і віджати поршень робочого циліндра – робиться це з урахуванням ймовірності його висунення. Після виконання заміни гальмівних дисків гальма обов’язково прокачуються. Майстри нашої компанії в Києві виконують цю роботу удвох, що прискорює процес. Тільки фахівці здатні замінити гальмівні диски саме так, як того вимагає регламент, це потрібно для забезпечення безпеки. Гальмівні диски змінюються відразу на всій осі, як правило, передні виходять з ладу частіше задніх, і професійним майстрам про це прекрасно відомо.

Чому краще звернутися на СТО

Ні в якому разі не варто виконувати заміну гальмівних дисків своїми силами. Важливо врахувати, що коштують вони недешево, і ціна залежить від моделі і класу авто. Варто довірити машину в руки фахівців, які точно не допустять типових помилок тих, хто бажає заощадити і намагається зробити все своїми силами. Це може привести до руйнування диска, а значить, додаткових витрат. Набагато простіше відразу звернутися до фахівців нашої компанії, які зроблять все, що від них залежить для того, щоб повернути автомобілю первісну працездатність.

5/5 - (27 отзывов)