Ремонт автокондиціонерів в Києві

ремонт автокондиціонера

Наш автосервіс з кожним днем ​​набирає обертів. Ми встановлюємо якісну європейську апаратуру, щоб постійно радувати своїх клієнтів і виконувати будь-які види робіт. У наш час практично в кожній машині є система охолодження, і люди постійно потребують ремонту кондиціонерів в Києві.

Ми надаємо будь-які види робіт з ремонту та обслуговування автокондиціонерів. Ви зможете повністю відчути професійну роботу наших майстрів. За вашим бажанням ми можемо провести діагностику автомобіля і в наслідок починають все несправності. Хочете швидко і добре зробити ремонт свого автомобіля? Тоді Вам до нас! Наша команда обслужить Ваш автомобіль на вищому рівні.

Кондиціонер в автомобілі хоч на перший погляд і здається простою додатковою опцією, але він дуже важливий для людини. Створюючи комфортні кліматичні умови, очищаючи повітря, він захищає водія і пасажирів від захворювань та інфекцій. Крім того, він робить прохолоду в спеку і допомагає зігрітися взимку. Таким чином, його наявність – не примха чи розкіш, а справжнісінька необхідність для здоров’я і гарного настрою.

Купуючи автомобіль, де не встановлено або не працює кондиціонер, ви піддаєте себе ризику захворіти, відкриваючи вікно. У нього також можуть залетіти камені, пошкодивши вас або салон. А про пробки і говорити нічого – дві години сонці додадуть впевненості в тому, що автокондиціонер необхідний, особливо після отримання теплового удару.

Якщо ж у вас є така корисна опція, але не працює, його потрібно відремонтувати. Наша компанія проводить ремонт кондиціонерів в Києві на висококласному рівні. Якщо це можливо (закладено конструктивно), ми може встановити кондиціонер. Обслуговування автокондиціонерів – один з напрямків.

Для чого потрібний ремонт автомобільних кондиціонерів? Хоч він і здається простим – натиснув кнопку, відрегулював потужність і напрямок потоку і задоволений. Але все не так просто – він складається з безлічі компонентів, які працюють і з’єднаних разом. При виході з ладу одного елемента все може по ланцюжку передатися далі. Проблеми в роботі можуть бути з кількох причин:

  • Неправильне використання;
  • Попадання вологи на контакти або мікросхеми;
  • Забруднення радіатора або решітки радіатора – вона втрачає свої охолоджуючі властивості;
  • Не було проведено обслуговування;
  • І інші причини.

Для установки кондиціонера в автомобіль, де його спочатку не було вам буде потрібно більше коштів і висококваліфіковані майстри. Тому що це досить складний і трудомісткий процес, до снаги лише професіоналам. До вашої щастя, наш штат ними і укомплектований.

Ціни на ремонт автокондиціонерів

ПослугаЦіна
Ремонт радіатора автокондиціонеравід 200 грн.
Заміна підшипника компресоравід 800 грн.
Заміна компресора автокондиціонеравід 600 грн.
Заміна муфти компресоравід 600 грн.
Заміна шківа компресора кондиціонеравід 400 грн.
Заміна трубки автокондиціонеравід 400 грн.

Як зрозуміти, коли потрібно обслуговування автокондиціонерів?

ремонт системи кондиціонування автомобіля

Щорічно люди стикаються з проблемою несправності охолоджувальної системи. При настанні літа з’являються несправності, і людина першим тілом їде на сто. Зазвичай на гаражних автосервісах робить неякісну заправку, що тільки шкодить всій системі. Основні причини поломки автокондиціонерів пов’язані з витоком фреону, рвуться і пошкоджуються трубки, газ виходить, і холодне повітря просто перестає йти. У цьому випадку потрібна термінова діагностика і ремонт автомобільних кондиціонерів.

В цьому випадку, краще всього звертатися в спеціалізовану автомайстерню, щоб швидко і якісно відремонтувати його. За часом ремонт системи кондиціонування автомобіля займає близько 3 годин. Але в основному всі несправності пов’язані з тим, що фреон просто закінчується і потрібно дозаправка, ціна на дану послугу починається від 350 грн.

Наша компанія займається:

  • Ремонтом кондиціонерів авто. Ми займаємося гарячої і холодної зварюванням трубок для подачі фреону. Допоможемо виправити будь-які неполадки в системі і зробити очищення корозії з заліза. Після даної процедури ми виконаємо дозаправку, щоб Ваш автокондиціонер працював як годинник.
  • Заправкою автокондиціонерів. Якщо Ви приїхали на обслуговування кондиціонера, то ми заправимо Вам якісним фреоном, який нам поставляє провідний європейський завод. Після даної процедури, Ви зможете користуватися системою кілька років і отримувати тільки комфорт від водіння в спекотний літній день.
  • Заміна деталей кондиціонера. Іноді витоку пов’язані з тим, що болти і гайки, які кріплять трубки, згнивають. Через це трубки біля основи послаблюються, і газ починає витікати. Ми з легкістю зробимо такий ремонт кондиціонерів авто.
  • Чистка кондиціонера. Наші фахівці почистять Ваш автокондиціонер від сміття і бруду. Ми поміняємо Вам всі необхідні фільтри, щоб в салон йшов тільки чисте повітря. Тим самим, допоможемо Вам зберегти своє здоров’я і здоров’я пасажирів, що знаходяться в автомобілі.

Заміна радіатора кондиціонера

Радіатор – саме та частина системи, яка охолоджує холодоагент. Але саме він схильний до пошкоджень. Його може пошкодити корозія, механічні пошкодження в результаті аварії. Також в ньому можуть з’явитися невеликі тріщини, які видно тільки при ретельному огляді із застосуванням ультрафіолету. Для наших майстрів заміна радіатора кондиціонера – проста справа. Головне – дочекатися його приїзду від постачальника. Ми вибираємо їх виходячи з часу роботи з ними. Тому у нас ремонт кондиціонерів автомобілів не займає багато часу.

Чистка системи

В процесі роботи кондиціонер забруднюється пилом і брудом з навколишнього повітря. Відповідно, його необхідно вчасно чистити. Чистка системи в більшості випадків зводиться до прочищення фільтрів. Саме на них можуть накопичуватися бактерії і грибки. Якщо очистити його вже неможливо – ми замовимо для вас новий і встановимо його. Іноді засмічуються трубки, тоді їх прочищають окремо.

Ремонт автокондиціонерів ціна

Операція по ремонту досить складна і щоб повністю замінити кондиціонер потрібно багато часу і зусиль. Перш за все, потрібно зняти двигун і відкрутити все заважають деталі. Це не так просто, але наші сертифіковані фахівці зроблять це на раз. Ціна на ремонт системи автокондиціонування автомобіля починається від 400 грн.

Але найчастіше через поломки необхідно поміняти всю систему. Дана процедура коштує близько 1500 гривень і займає майже півдня роботи.

Технології, які застосовуються при ремонті кондиціонерів дуже різні. Деякі пошкоджені елементи, такі як трубки і шланги відновлюються і виготовляються на фрезерних верстатах прямо на нашому автосервісі. Радіатори, компресори купуються у провідних світових компаній, і нашим клієнтам встановлюється тільки найякісніше і краще. Ущільнені кільця так само чистяться і встановлюються заново.

Чому варто довірити ремонт автокондиціонера нам

У нас працюють тільки професійні сертифіковані фахівці, які щорічно проходять різні курси з підвищення кваліфікації. Ми займаємося обслуговуванням автомобільних кондиціонерів, кузовним ремонтом, а також іншими необхідними ремонтами. Ми цінуємо кожного свого клієнта, саме тому вважаємося кращими фахівцями в Києві. Якщо Ви хочете отримати гарне обслуговування автомобіля, то приїжджайте до нас прямо зараз!

5/5 - (38 отзывов)