Діагностика ходової частини авто в Києві

діагностика ходової авто

Діагностика ходової частини – це найбільш затребувана процедура на всіх автосервісах. Ходовка – це зона в транспортному засобі, в якій найчастіше виникають несправності. У ній часто з’являються стуки і шуми, які в процесі експлуатації ушкоджують всю ходову систему автомобіля. Щоб вчасно помітити несправність, важливо негайно звернутися в автосервіс, а якщо Ви хочете недорого виконати діагностику ходової частини в Києві, то звертайтеся в наш автосервіс!

На ходовки доводиться основне навантаження. Колеса автомобіля щодня проходять великі відстані і приймають на себе удари, тому важливо постійно стежити за найменшими шумами в області ходової частини.

Вартість діагностики ходової частини

ПослугаЦіна
Діагностика ходової частини автовід 200 грн.
Комп’ютерна діагностика ходовоївід 200 грн.

Причини для діагностики ходової частини автомобіля

діагностика ходової частини на стенді
  • Встановлено неякісні комплектуючі. Якщо Ви коли-небудь стикалися з установкою поганих автозапчастин, то варто задуматися про діагностику, так як в такому випадку ймовірність пошкодження ходової сильно збільшується. Так само, важливо постійно робити візуальний огляд підвіски автомобіля.
  • Звуки. Якщо Ви помітили, що останнім часом з’явилися незрозумілі звуки і шуми – це привід задуматися про термінову діагностику. Виправити їх можна тільки заміною деяких комплектуючих.
  • Фахівці рекомендують проводити діагностику ходової частини авто як плановий захід. Це допомагає уникнути додаткових поломок і несправностей.

Як часто потрібно робити діагностику ходової?

Дуже часто у автолюбителів виникає питання: «Чи часто потрібно робити діагностику?». Ходова частина дає про себе знати, коли в ній виникають стуки і шуми. Їх природа може бути абсолютно різною, але в основному вони пов’язані з поломкою деяких деталей. Постійна діагностика допомагає автолюбителям не тільки зберегти ходову частину свого автомобіля, але і здоров’я своїх пасажирів.

перевірка підвіски автомобіля

Експерти рекомендують проводити діагностику ходової частини авто хоча б раз на рік. На спеціалізованому стенді, на автомобілі перевіряють підвіску на люфти, а після цього знос деяких деталей. Щоб якісно перевірити ходову частину, необхідно перевірити розвал сходження. За всіма результатами майстри складають спеціалізований звіт і дають рекомендації клієнту, щоб в подальшому він зміг відремонтувати несправні деталі.

Переваги діагностики на нашому автосервісі

Наш автоцентр оснащений професійним обладнанням. Кожен фахівець, який працює на нашому автосервісі, має сертифікацію і щороку проходить додаткові курси з підвищення кваліфікації. Ми маємо велику кількість постійних клієнтів, які позитивно відгукуються про нашу СТО.

Ми цінуємо своїх покупців, а тому пропонуємо демократичні ціни і комфортне обслуговування. Комп’ютерна діагностика ходової частини автомобіля за ціною обійдеться близько 300 грн. Якщо Ви хочете якісно і швидко відремонтувати або провести хороший огляд свого транспортного засобу, то звертайтеся на наш спеціалізований автосервіс!

5/5 - (28 отзывов)