Діагностика ходової частини авто в Києві

діагностика ходової авто

Діагностика ходової частини – це найбільш затребувана процедура на всіх автосервісах. Ходовка – це зона в транспортному засобі, в якій найчастіше виникають несправності. У ній часто з’являються стуки і шуми, які в процесі експлуатації ушкоджують всю ходову систему автомобіля. Щоб вчасно помітити несправність, важливо негайно звернутися в автосервіс, а якщо Ви хочете недорого виконати діагностику ходової частини в Києві, то звертайтеся в наш автосервіс!

На ходовки доводиться основне навантаження. Колеса автомобіля щодня проходять великі відстані і приймають на себе удари, тому важливо постійно стежити за найменшими шумами в області ходової частини.

Вартість діагностики ходової частини

Послуга Ціна
Діагностика ходової частини авто від 200 грн.
Комп’ютерна діагностика ходової від 200 грн.

Причини для діагностики ходової частини автомобіля

діагностика ходової частини на стенді
  • Встановлено неякісні комплектуючі. Якщо Ви коли-небудь стикалися з установкою поганих автозапчастин, то варто задуматися про діагностику, так як в такому випадку ймовірність пошкодження ходової сильно збільшується. Так само, важливо постійно робити візуальний огляд підвіски автомобіля.
  • Звуки. Якщо Ви помітили, що останнім часом з’явилися незрозумілі звуки і шуми – це привід задуматися про термінову діагностику. Виправити їх можна тільки заміною деяких комплектуючих.
  • Фахівці рекомендують проводити діагностику ходової частини авто як плановий захід. Це допомагає уникнути додаткових поломок і несправностей.

Як часто потрібно робити діагностику ходової?

Дуже часто у автолюбителів виникає питання: «Чи часто потрібно робити діагностику?». Ходова частина дає про себе знати, коли в ній виникають стуки і шуми. Їх природа може бути абсолютно різною, але в основному вони пов’язані з поломкою деяких деталей. Постійна діагностика допомагає автолюбителям не тільки зберегти ходову частину свого автомобіля, але і здоров’я своїх пасажирів.

перевірка підвіски автомобіля

Експерти рекомендують проводити діагностику ходової частини авто хоча б раз на рік. На спеціалізованому стенді, на автомобілі перевіряють підвіску на люфти, а після цього знос деяких деталей. Щоб якісно перевірити ходову частину, необхідно перевірити розвал сходження. За всіма результатами майстри складають спеціалізований звіт і дають рекомендації клієнту, щоб в подальшому він зміг відремонтувати несправні деталі.

Переваги діагностики на нашому автосервісі

Наш автоцентр оснащений професійним обладнанням. Кожен фахівець, який працює на нашому автосервісі, має сертифікацію і щороку проходить додаткові курси з підвищення кваліфікації. Ми маємо велику кількість постійних клієнтів, які позитивно відгукуються про нашу СТО.

Ми цінуємо своїх покупців, а тому пропонуємо демократичні ціни і комфортне обслуговування. Комп’ютерна діагностика ходової частини автомобіля за ціною обійдеться близько 300 грн. Якщо Ви хочете якісно і швидко відремонтувати або провести хороший огляд свого транспортного засобу, то звертайтеся на наш спеціалізований автосервіс!

5/5 - (28 отзывов)