Локальне фарбування авто в Києві

локальне фарбування авто

Неглибокі подряпини, відколи й вм’ятини неминуче рано чи пізно утворюються на поверхні кузова авто. Усунути їх можна, не демонтуючи деталей, локально, виконуючи точкове відновлення ЛФП.

В яких випадках можуть знадобитися послуги фарбування

Відмінність локального фарбування кузова автомобіля від повного полягає в можливості відновити тільки окремі елементи: крила, капот, дах і ін. Вдаються до подібних послуг в наступних ситуаціях:

  • коли поверхня авто в окремих зонах втратила презентабельний зовнішній вигляд і відновленню вже не підлягає;
  • якщо деталь піддалася відновленню, внаслідок чого лакофарбове покриття порушилося;
  • коли деталь замінювали на нову і тепер колір відрізняється.

Локальне фарбування авто за ціною в підсумку виходить набагато вигідніше повного перефарбовування.

Звичайно, не варто забувати про те, що в процесі експлуатації транспортного засобу лакофарбове покриття піддається руйнівному впливу агресивних зовнішніх чинників. Навіть ультрафіолетові промені призводять до того, що поверхня автомобіля втрачає блиск і яскравість. Подряпини і відколи теж потребують ліквідації, так як через них волога проникає на метал кузова, внаслідок чого він починає іржавіти. З цією проблемою дозволяє впоратися локальне фарбування в Києві.

Вартість локального фарбування автомобіля

ПослугаЦіна
До 1,5 см без виправлення геометріївід 1300 грн.
Понад 1,5 см без виправлення геометріївід 1600 грн.
Фарбування капотавід 2300 грн.
Фарбування крилавід 1200 грн.
Фарбування дверейвід 1700 грн.
Фарбування бамперавід 1750 грн.
Фарбування кришки багажникавід 2000 грн.
Фарбування даху автомобілявід 3000 грн.

Як відбувається локальне забарвлення

локальне фарбування кузова автомобіля

Фахівці, які виконують локальне фарбування авто в Києві, суворо дотримуються певного алгоритму дій. Попередньо перед нанесенням фарби, якщо потрібно прибрати відколи й подряпини, вони створюють спеціальний трафарет з захисної плівки. Розмір її більше, ніж пошкоджена площа, це потрібно для того, щоб ні грунтовка, ні фарба не потрапили на ті ділянки кузова, які не вимагають такого впливу.

Для нанесення фарби з метою проведення локального фарбування відколів застосовуються розпилюючі балончики або особливі установки. Останнє рішення використовують професіонали, таким чином, що забарвлюючі матеріали більш якісно наносяться на поверхню. Розпорошуючи фарбу для локального фарбування відколів, фахівці зачіпають також ті ділянки, які не видно, роблячи нанесення акуратним і рівномірним. Даний етап повторюється три рази, після висихання покриття обробляється спеціальною пастою, а далі промивається і полірується.

Локальне фарбування подряпин і відколів

При наявності подряпин і відколів окремо фарбувати деталь не потрібно, набагато простіше підфарбувати її локально. Для цієї мети фахівець озброюється абразивним поліролем і спеціальною захисною пастою, а також відповідною фарбою. Перед ремонтом визначається код кольору емалі – найвідповідальніший етап всього заходу. Проведення подібної процедури здатне запобігти поширенню корозії і значно поліпшити зовнішній вигляд автомобіля.

Точкове фарбування машин (бампер, крило, двері, капот)

часткове фарбування авто

Перевагою локального фарбування двері або крила є той факт, що деталь не вважається в результаті перефарбованою, так як не було її зняття і установки, а товщина рідного лакофарбового покриття збереглася по максимуму. Таким чином, навіть в разі продажу авто в подальшому його власник нічого не втрачає.

Для того щоб виконати часткове фарбування авто, будь то крило, двері, капоту або бамперу, майстри очищають потрібну деталь від бруду, жиру і залишків будь-яких чужорідних речовин, ретельно відмивають її, обдувають повітряним потоком під тиском і знежирюють. Далі проводиться шліфування та повторюється знежирення, після чого можна переходити до етапу шпаклівки. Вона може бути одношаровою або багатошаровою – все залежить від складності ушкоджень. Далі в хід йдуть абразиви і грунтовка, яка забезпечує захист поверхні від корозії. Саме вона виступає в якості основи для фарбування в подальшому.

Фінальна підготовка до локального фарбування бампера або іншого елемента – це обдув і знежирення, після чого деталь забарвлюється в кілька шарів, сушиться і лакується.

Переваги часткового фарбування в нашому автосервісі

Така послуга, як локальне фарбування крила і інших елементів авто, в нашому автосервісі вважається однією із затребуваних, вона практична завдяки тому, що виступає в якості альтернативи повного оновлення кузова. Заради однієї пошкодженої деталі точно не варто затівати повне перефарбовування машини – часу в цьому випадку піде менше, так само як і грошових коштів, а естетичний ефект вийде чудовим.

Локальне фарбування за ціною порівняно недороге, вартість подібної послуги залежить від того, яку площу має бути пофарбовано, яка емаль буде використана, чи потрібні додаткові послуги і наскільки складні фарбувальні роботи в цілому. Наші фахівці гарантують, що контакт металу і вологи буде повністю виключений, а будь-які дефекти ЛФП внаслідок точкового фарбування авто зникнуть, як ніби їх і не було, в результаті чого екстер’єр транспортного засобу клієнта буде радувати око протягом тривалого часу.

5/5 - (25 отзывов)