Ремонт автоматичних коробок передач (АКПП)

ремонт акпп

Автоматична коробка передач – це окрема важлива складова в машині. Вона вимагає особливих вимог у процесі експлуатації. АКПП складається з безлічі маленьких деталей, які в будь-який момент можуть вийти з ладу і потім пошкодити всю систему в цілому. Так само, в процесі використання необхідно стежити за рівнем трансмісійної рідини, інакше вона буде часто виходити з ладу. Хочете якісний ремонт АКПП в Києві? Тоді приїжджайте до нас!

Виникнення поломок в коробки передач – це дуже неприємна ситуація, яку найголовніше, потрібно якомога раніше вирішити. Необхідно постійно стежити за шумами в ній, щоб вчасно помітити несправність. Експерти рекомендують проводити діагностику автоматичної коробки передач раз в декілька тисяч пробігу автомобіля. Також, радять робити постійні огляди, щоб вчасно помітити несправність.

Причини несправності автоматичної коробки передач

ремонт коробки автомат

Причини поломок АКПП в основному пов’язані з неправильною експлуатацією, але є багато інших причин:

  • Масло. Підтікання масла – це саме поширена причина поломки. Дуже часто прокладки-ущільнювачі лопаються або на них утворюються тріщини. Щоб цього уникнути потрібно хоча б раз на тиждень візуально робити огляд підкапотного простору, і при наявності жирних плям від масла, потрібно негайно звертатися на СТО і здійснювати ремонт автоматичної коробки перемикання передач.
  • Електроніка. Дуже часто проблема виникає в блоці управління. Він може неправильно вибирати обороти на передачах або просто блокувати трансмісію. Якщо Ви помітили, що обороти сильно зросли при заведеному двигуні, то слід якомога швидше звернутися в сервісний центр.
  • Гідроблок. Дуже часто несправності трапляються через неправильне поводження автолюбителя. Людина забуває прогріти коробку АКПП перед початком руху, або різко «смикає» ручку передач – це все призводить до несправностей в гідроблоках. При такій проблемі починаються нехарактерні шуми і стуки, а іноді автомобіль просто відмовляється їхати. На сучасних транспортних засобах дана несправність сигналізує датчиком на бортовому комп’ютері. Якщо ви помітили цю поломку, то слід звернутися до професіоналів, а якщо Ви при цьому ви хочете щоб робота була якісною і несильно вдарила по кишені, приїжджайте до нас!

Види АКПП які ми ремонтуємо

Ми здійснюємо ремонт чотирьохступеневих модифікацій автоматичних трансмісій 42LE, A606 і 42RLE. В основному вони встановлені на автомобілях обсяг двигунів, яких перевищує 3.5 літра. Дана трансмісія застосовується на автомобілях CRYSLER, DODGE і інших американських аналогах. Вартість ремонту АКПП такого типу буде коштувати близько 1500 грн.

Так само, на нашому автосервісі швидко і якісно здійснять ремонт трансмісії A500. Вона експлуатується в жорсткому кліматі і обслуговування такого механізму дуже складна, але щоб Вам зробили якісно, ​​краще звернутися до наших фахівців.

АКПП F4AEL, 4EAT-F так само ремонтується на нашому СТО. Такі коробки часто встановлюються на звичайних легкових автомобілях, а також «малолітражки».

Етапи ремонту коробки автомат

ремонт автоматичної коробки передач

Ремонт коробки АКПП в Києві відбувається в кілька етапів. Спочатку проводиться діагностика і з’ясовується причина поломки. Далі, її знімають, чистять і повністю розбирають. Експерти роблять висновок, яку деталь слід поміняти. Наступним етапом, деталі змінюють, а коробка встановлюється на колишнє місце.

Після кожного ремонту дуже важливо провести контрольний заїзд, щоб протестувати коробку. Іноді причину дуже складно виявити і на АКПП даю велике навантаження, щоб оцінити якість обслуговування і зрозуміти, що все працює і автомобіль можна віддавати власнику. Ремонт АКПП за ціною сильно вдарить автовласника по кишені, так як це найважливіша частина машини, але в нашому автосервісі найдемократичніші ціни, і нашим клієнтам робляться великі знижки!

Чому краще звернеться до нас?

Все просто! Ми найпопулярніше СТО в місті Києві. Наші фахівці мають багаторічний стаж і досвід і з легкістю відремонтують будь-який автомобіль. Низька ціна, висока якість і висококласні сертифіковані співробітники – ось наші головні переваги. Ми даємо гарантію на всю виконану роботу! Хочете виконати ремонт АКПП в Києві швидко? Телефонуйте нам!

5/5 - (27 отзывов)