Видалення вм’ятин без фарбування PDR у Києві

видалення вм'ятин без фарбування

Жоден власник автомобіля не застрахований від незапланованих проблем, і видалення вм’ятин без фарбування – не така вже й рідкість. Необов’язково з’являються вони через неправильне водіння, часом навіть гравій, що вилетів з-під колеса, може стати причиною неприємності. Якщо отримані пошкодження незначні, то виправити їх можна, використовуючи спеціальну технологію видалення вм’ятин без фарбування PDR.

Звідки беруться вм’ятини на кузові авто

Навіть найобережніші і педантичні водії стикаються з подібними неприємностями. Йдеться про незначні зіткнення з перешкодами, гілками, що впали, і бурульками, а також іншими природними проявами, внаслідок яких можуть утворитися вм’ятини, що з’являються в тому числі на ребрах жорсткості, невеликі в діаметрі, але глибокі. Видалення вм’ятин без фарбування за ціною в цьому випадку коштуватиме недорого.

Другий тип дефектів, що зустрічається практично досить часто, – це середній розмір, часом складна форма, що супроводжується утворенням тріщин і сколів.

Третій тип – глибокі вм’ятини з великою площею, котрим характерні також ушкодження кузова.

Вартість видалення вм’ятин без фарбування

ПослугаЦіна
Вм’ятина розміром до 3 смвід 500 грн.
Вм’ятина розміром до 5 смвід 750 грн.
Вм’ятина розміром до 8 смвід 950 грн.
Вм’ятина розміром до 10 смвід 2000 грн.
Вм’ятина розміром до 15 смвід 2500 грн.

Що таке технологія PDR та її види

видалення вм'ятин pdr

Фахівці ліквідують дефекти з кузова найрізноманітнішими пристроями, як основний інструмент для видалення вм’ятин без фарбування представлені комплекси важелів, оснащених гаками та валиками на кінцях. З їх допомогою майстри впливають на вм’ятину з іншого боку кузова. Додатково область підсвічується лампою, що розпізнає навіть незначні нерівності. В окремих випадках видалення вм’ятин PDR передбачає необхідність розбирання окремих елементів кузова для того, щоб отримати доступ до пошкодження. У будь-якому випадку такі роботи проводяться максимально оперативно та коштують дешево.

Переваги кузовних робіт з відновлення без фарбування

Така методика вважається однією з найдосконаліших на сьогоднішній день – більшість автовласників вважають за краще звертатися на СТО у Києві для видалення вм’ятин без фарбування PDR, використовуючи таку технологію через численні переваги:

  • можливість зберегти покриття, не перефарбовуючи окрему деталь або автомобіль повністю, через що під час продажу машини вартість не буде знижена через фарбування;
  • відсутність слідів ремонту;
  • збереження оксидної плівки на металі;
  • можливість обійтися без розбирання;
  • економія часу на виконання відновлювальних робіт – на весь процес йде від півгодини до 3 годин.

Розцінки на таку процедуру доступні, внаслідок чого ремонт точно не завдасть бюджету великої шкоди.

Етапи видалення вм’ятин

видалення вм'ятин без фарбування за технологією pdr

Як приклад можна взяти ситуацію, коли до місця пошкодження, будь то двері, капот або кузов, неможливо дістатися для того, щоб вдатися до технології PDR для видалення вм’ятин, і потрібно зняти внутрішню обшивку деталей. У цьому випадку порядок робіт буде наступним:

  • Демонтаж деталей для більш зручного підходу майстра.
  • Зниження напруги металу за допомогою нагрівання промисловим феном;
  • Простукування спеціальним молотком, оснащеним фторопластовими пробійниками для зняття напруги, що дозволяє зменшити висоту височини;
  • Акуратне видавлювання пошкодженої поверхні з іншого боку до повного вирівнювання вм’ятини;
  • Поліровка.

Чому краще звернутися на професійну СТО

Фахівці нашої компанії виконують видалення вм’ятин без фарбування за технологією PDR, яка дозволяє вирівнювати нерівності, не вдаючись до фарбування. Використання такої процедури – це економія коштів та часу. Ми пропонуємо доступну послугу, яка обійдеться набагато дешевше за рихтування, всі роботи будуть виконані максимально оперативно незалежно від ступеня складності. Багаторічний досвід у поєднанні з професійним обладнанням дозволяє подарувати будь-якому транспортному засобу шанс на друге життя, не вдаючись до дорогої та трудомісткої процедури перефарбовування кузова – видалення вм’ятин без фарбування вирішує це питання.

5/5 - (27 отзывов)