Автоелектрик в Києві

Будь-який сучасний автомобіль є складним механізмом, і велика частина проблем в процесі його експлуатації пов’язана з виходом з ладу автоелектрики. Якщо електрика раптом відмовляє, то це може стати причиною блокування головних функцій транспортного засобу та пошкодження обладнання, вартість якого досить висока. Знову ж, експлуатація авто в несправному стані може стати прямою загрозою життю і здоров’ю водія і його пасажирів, а тому усувати всі проблеми слід негайно, при появі перших симптомів, звернувшись до автоелектрика в Києві.

Ціни на послуги з ремонту автоелектрики

ПослугаЦіна
Комп’ютерна діагностикавід 250 грн.
Адаптація двигунавід 250 грн.
Адаптація коробки автоматвід 200 грн.
Видалення сажового фільтравід 2400 грн.
Заміна свічоквід 100 грн.
Регенерація сажового450 грн.
Встановлення ксенонувід 550 грн.
Ремонт електропроводкивід 400 грн.
Заміна котушкивід 100 грн.
Заміна лампочкивід 50 грн.
Встановлення парктроніківвід 100 грн.
Чіп тюнінгвід 2800 грн.
Встановлення автосигналізаціївід 1000 грн.

Послуги автоелектрика на СТО

автоелектрик київ

Ремонт електропроводки автомобіля вимагає до себе максимально уважного і грамотного ставлення. Тільки таким чином можна швидко відновити працездатність засобу пересування. Наші фахівці настійно рекомендують звертатися тільки до професіоналів, які здатні надати послуги автоелектрика і усунути будь-які недоліки з електрикою в авто і гарантувати якість, точність і оперативність виконання всіх маніпуляцій. Додатково майстри завжди готові надати професійну консультацію для того, щоб клієнт отримав відповіді на всі питання, що його цікавлять.

Ні в якому разі не слід намагатися усунути проблеми самостійно. Електронна начинка транспортного засобу дуже складна, особливо, коли мова йде про сучасні модифікації транспорту. Навіть до вибору фахівця-автоелектрика, який буде вирішувати проблеми, слід ставитися максимально відповідально. Далеко не всі мають той запас досвіду і знань, які потрібні для того, щоб відремонтувати авто. Навіть грунтовна теоретична підготовка виручає далеко не завжди, вирішення актуальних проблем вимагає високої кваліфікації, і в нашій компанії працюють саме такі автоелектрики. У своїй роботі вони використовують спеціальне обладнання для діагностики електроніки в авто, що дозволяє виявити проблему максимально точно і усунути навіть найскладніші несправності. На послуги автоелектрика ціни при цьому встановлюються досить демократичні.

Ознаки виходу з ладу електрики в автомобілі

ремонт автоелектрики

Дізнатися про несправності в електроніці транспортного засобу досить просто – вона перестає працювати коректно, і власник відразу звертає на це увагу. Такі поломки трапляються навіть у тих, хто регулярно проходить техогляд, в подібній ситуації затягувати ні в якому разі не можна. До послуг електрика для автомобіля рекомендується вдатися, якщо двигун періодично починає глухнути або зовсім не заводиться. Крім цього, майстри оглядають транспортний засіб, якщо з ладу виходить генератор або стартер, спостерігається підвищена витрата палива або явно не працює вентилятор радіатора.

Аналогічне рішення стане в нагоді в тому випадку, коли перестала з якихось причин працювати протиугінна система. Для того щоб визначити несправність, досвідчений автоелектрик виконає комп’ютерну діагностику і тільки після цього приступить до ремонту і заміни окремих компонентів.

Найпоширенішими видами ремонту автоелектрики вважаються:

  • Монтаж сигналізації, необхідний для того, щоб убезпечити авто від угону. Виконувати дані заходи повинен професійний фахівець.
  • Діагностика електропроводки автомобіля, за підсумками якої можна вирішувати, що робити далі.
  • Заміна або ремонт іммобілайзера, про несправності якого можна дізнатися по відсутності реакції або блимання лампочки на панелі управління. В цьому випадку потрібно перепрограмувати електроніку, а також виконати відновлювальні роботи по синхронізації.
  • Заміна та ремонт блоку управління, який може почати працювати некоректно, якщо в корпус потрапляє волога або трапляються пошкодження внаслідок аварії.

Крім цього, автоелектрики можуть замінити вентилятор охолодження та опалення, датчики, подушки безпеки, освітлювальні прилади і ін.

Чому виникають проблеми в електриці автомобіля

діагностика автоелектрики

Як правило, електрообладнання в автомобілі починає давати збої в осінній період при зміні погоди. Саме в цей час рекомендується виконувати заміну проводки в авто. Найголовнішими причинами несправностей є опади, вогкість, заморозки і реагенти, під впливом яких приводи і електронні датчики можуть вийти з ладу.

Тримати руку на пульсі потрібно також в тому випадку, коли автомобіль оснащений безліччю опцій, які можуть бути важкими для електрообладнання, наприклад, підігрів сидінь і дзеркал, електропривід люка і багажника – в цьому випадку проводку варто перевіряти частіше. Вказувати на несправності можуть і запобіжники які постійно горять. Ремонт проводки авто може знадобитися в будь-який момент.

Чому рекомендують автоелектриків нашого автосервісу

Фахівці нашого автосервісу в Києві надають послуги на найвищому якісному та професійному рівні, а тому до нас звертаються навіть найвибагливіші автовласники. Їх приваблюють:

  • вигідна вартість обслуговування і можливість усунути навіть ті проблеми, за які не беруться інші майстри, з прайсом автоелектрика завжди можна ознайомитися в спеціальному розділі сайту;
  • можливість отримати індивідуальну консультацію з приводу кожної поломки для того, щоб запобігти її повторенню;
  • оперативність діагностики електрики автомобіля за допомогою комп’ютерного оснащення, що дозволяє відновити працездатність системи максимально точно і оперативно.
5/5 - (28 отзывов)