Ремонт ходової частини автомобілів

ремонт ходової

Автомобіль при регулярному русі має властивість втрачати свою продуктивність, в незалежності від виробника і марки транспортного засобу. У кожної складової є певний термін служби і після його закінчення може порушитися функціональність всієї системи. Як показує статистика, найбільш вразливою зоною є ходова частина. Саме тому ремонт ходової в Києві є затребуваною послугою.

Наш автосервіс надає послуги по ремонту ходової частини в Києві, а так же автомобілів будь-яких марок. Ми тримаємо марку якості вже довгий час і допомагаємо недорого усувати поломки. Весь наш персонал володіє професійними знаннями і навичками в сфері ремонтів автомобілів. Фахівці щороку проходять сертифікацію і підвищують свої навички.

Ми надамо Вам якісну діагностику, і допоможемо Вам зберегти автомобіль в хорошому стані на тривалий час. Наші клієнти щодня отримують задоволення від експлуатації справних автомобілів, а ми в свою чергу робимо так, щоб вони уникали додаткових витрат. Хочете швидко і якісно? Тоді звертайтеся тільки до професіоналів!

Ціни на ремонт ходової частини автомобіля

ПослугаЦіна
Діагностика ходової частини250 грн.
Заміна переднього амортизаторавід 300 грн.
Заміна заднього амортизаторавід 150 грн.
Заміна шарової опоривід 200 грн.
Заміна втулки стабілізаторавід 100 грн.
Заміна стійки стабілізаторавід 100 грн.
Заміна пружин підвіскивід 200 грн.
Заміна опори передньої стійкивід 300 грн.
Заміна підшипника ступицівід 300 грн.
Заміна рульової тягивід 200 грн.
Перепрессування сайлентблокавід 150 грн.
Заміна сайлентблока задньої балкивід 300 грн.
Заміна балки передньої підвіскивід 600 грн.
Заміна та установка під моторної рамивід 600 грн.
Заміна балки задньої підвіскивід 600 грн.
Заміна верхнього важеля підвіскивід 250 грн.
Заміна верхнього важеля задньої підвіскивід 200 грн.
Заміна повздовжнього важеля підвіскивід 150 грн.
Заміна ступиці колесавід 300 грн.
Заміна передньої півосівід 300 грн.
Заміна тяги поперечної стійкості осівід 3100 грн.
Заміна подушки двигунавід 250 грн.

Діагностика ходової частини та сумлінну ремонт!

ремонт ходової частини

За ходовою частиною автомобіля потрібно дивитися щодня. Бувають різні поломки, які в підсумку дуже сильно зношують весь автомобіль. Експерти кажуть, що необхідно діагностику ходової частини хоча б раз в 15-20 тисяч пробігу.

Найпростіше зрозуміти, що ходовка вимагає термінового ремонту, можна за характерними шумів і стукоту. Важливо пам’ятати, що вона складається з безлічі різних деталей і вставок, тому при виході з ладу хоча б однієї, починається стукіт у всій системі. Поломки в кожному випадку можуть бути абсолютно різні, тому не рекомендується без участі фахівців лагодити самому ходову частину. Це буде коштувати набагато дорожче, і в кінцевому підсумку буде потрібно заміна тих чи інших деталей.

При ремонті ходової частини виробляють такі процедури:

 • Налагодження та регулювання розвалу ходіння на СТО;
 • Заміна деяких механізмів ходової частини. Пружин, прокладок, наконечників на рульову тягу і т.д.;
 • Установка нових маточин, заміна важелів і стабілізаторів;
 • Підкачка коліс, затягування болтів, а так само перевірка всіх чотирьох коліс на проколи.

При ремонті ходової частини автомобіля рекомендується міняти деталі з правої і лівої частини. Так як, при пошкодженні деталі на будь-якій стороні знос починається відразу ж на протилежній частині, так як вся навантаження перекладається. Надалі це може викликати несправності раз по раз. Вартість ремонту підвіски починається від 500грн, а далі ціна коливається в залежності від складності роботи.

Детальний список пропонованих послуг:

 • Заміна кульової опори;
 • Заміна шруса або гранати;
 • Заміна стійок стабілізатора;
 • Заміна саленблоків;
 • Заміна рульових наконечників;
 • Заміна рульових тяг;
 • Заміна амортизаторів;
 • Заміна пружин;
 • Заміна підшипників маточини;
 • Заміна підшипників маточини.

Необхідність комп’ютерної діагностики ходової частини автомобіля

ремонт ходової автомобіля

Так як, ходовка – це практично основна частина автомобіля, то за нею потрібен ретельний і дбайливий догляд. Через неякісні дороги в країні, вона часто виходить з ладу. Варто пам’ятати, що вихід з ладу даної частини автомобіля загрожує ушкодженнями інших частин транспортного засобу.

Звичайно ж, не можна повністю ігнорувати безпеку при експлуатації. Поломка в підвіски може пошкодити пасажирів і власника машини. Уберегти людей може тільки постійна перевірка ходової частини автомобіля. Своєчасна заміна розхідників, в тому числі масла, комп’ютерна діагностика і прослуховування будь-яких відхилень у роботі даної частини транспортного засобу.

Чому ремонт ходової авто варто довірити нам?

Кожен раз, коли у Вас відбувається поломка потрібно відразу ж звертатися до майстрів і фахівців. Часто люди просто ігнорують будь-які проблеми і стуки, що категорично не можна робити. Наші фахівці мають величезний досвід в сфері ремонту автомобілів і допоможуть усунути будь-яку поломку. Так само, на нашому автосервісі проводиться обслуговування автомобілів будь-яких марок. Автомеханіки щорічно проходять сертифікацію, тільки тому ми вважаємося кращим автосервісом в Києві. Якщо Ви хочете якісно і швидко відремонтувати автомобіль, то приїжджайте до нас прямо зараз!

5/5 - (25 отзывов)