Ремонт механічної коробки передач (МКПП) в Києві

ремонт мкпп

Коробка передач – це одна з найбільш складних і важливих систем автомобіля. Вона допомагає водієві контролювати і змінювати швидкісний режим автомобіля і забезпечувати стабільну роботу двигуна. Тому постійне обслуговування і діагностика просто необхідна і повинна виробляються на спеціалізованих автосервісах. Довіртеся професіоналам і здійсните ремонт МКПП в Києві тільки у нас!

Обслуговування даної системи автомобіля проходить досить швидко, але перш ніж почати будь-які роботи, важливо виявити причину несправності. Після визначення основних проблем, відновлюється працездатність механічної коробки передач, і наші професіонали встановлюються на місце.

Вартість ремонту механічної коробки передач (МКПП)

Послуга Ціна
Діагностика МКПП від 200 грн.
Ремонт механічної коробки передач від 1800 грн.
Заміна сальників МКПП від 400 грн.
Заміна масла в МКПП від 250 грн.
Монтаж/Демонтаж МКПП від 2000 грн.

Що перевіряється під час діагностики МКПП?

Діагностика системи проходить на спеціалізованому обладнанні, яке привезене з Європи. Наші фахівці перевіряють цілісність корпусу механічної коробки. Далі, дивляться люфт на валах і хвостовиках, щоб подивитися, чи справні вони. Поле цього, коробка тестується і перевіряється перемикання передач, щоб не було ніяких хрускотом і скрипів.

Після всіх процедур, дивляться наявність масла, і якщо його не вистачає, то змінюють або доливають. Оглядається герметичність сальників і наявність трансмісійної рідини. Якщо фахівці розуміють, що система несправна і діагностика показує, що деякі деталі не придатні для подальшої експлуатації, то здійснюється заміна механічної коробки передач.

В яких випадках може знадобитися ремонт МКПП?

  • При включенні запалювання передачі не включаються;
  • Утруднюється перемикання передач при русі, а так само заглушеному двигуні;
  • З’являються вібрації, а так само хрускоти при експлуатації. З’являється складність при включенні задньої передачі.

В основному причина всіх проблем – це знос механізму системи і поломка зчеплення, і часто в таких випадках необхідний ремонт механічної коробки передач.

Поширені несправності механіки

ремонт механічної коробки передач

Система МКПП вимагає ретельного обслуговування кожні кілька тисяч пробігу. Дуже часто автовласники стикаються з проблемами підтікання масла. Після довгої ночі, під автомобілем утворюється велика жирна пляма – це перша ознака того, що пора звертатися до майстрів і проводити діагностику.

При виході з ладу, змінюються швидкісні характеристики автомобіля. Підвищуються обертів при заглушеному двигуні. Дуже часто, автолюбителі стикаються з проблемами «вилітання» передач на ходу. Мимовільне вимикання передач – це найпоширеніша несправність, внаслідок цього викручуються болти, а так само відбувається розрив гайок.

Кожна проблема, з якою стикається власник автомобіля, вимагає своєчасного ремонту механічної коробки передач, щоб в наслідок не було пошкоджено інших механізмів в автомобілі.

Ремонт механічних коробок від професіоналів

Наш автосервіс працює в сфері ремонту автомобілів більше 10 років. Ми вважаємося кращими на ринку. Фахівці сто Вас здивують своїм професіоналізмом, а ремонт коробки передач за ціною приємно здивує. Якісне виконання, гарантія на роботу і недороге обслуговування – ось гасло нашого автосервісу. Хочете усунути несправності в короткий проміжок часу, звертайтеся до нас!

5/5 - (18 отзывов)